Advert

Vali Şimşek, Muhtarlar Derneğini Ziyaret Etti

Vali Yılmaz Şimşek, Niğde Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek; köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Vali Şimşek, Muhtarlar Derneğini Ziyaret Etti
Vali Şimşek, Muhtarlar Derneğini Ziyaret Etti
Bu içerik 510 kez okundu.

Ziyarette Niğde Muhtarlar Derneği Başkanı Bahtiyar Yamaner’den dernek çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Şimşek, dernek yönetimi ve dernek üyesi muhtarlarla sohbet ederek sorun, görüş ve talepleri dinledi.
Niğde merkez, mahalle ve köylerde ikamet eden vatandaşların sorunlarını aktaran muhtarlara gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek; “Yerel demokrasinin gelişmesinde önemli bir unsur olan muhtarlarımız, aynı zamanda görev yaptıkları yerlerde devletin temsilcileridir.” dedi.
Muhtarlarımız sayesinde il genelinde yaşanan tüm olumlu ve olumsuz gelişmelerden haberdar olduklarını ifade eden Vali Şimşek, “İlgili Kurum Müdürlerimizle birlikte ilçe, belde, köy ve mahalle ziyaretleri yaparak siz muhtarlarımızın aracılığıyla vatandaşlarımızı dinliyoruz.  Bu sayede de vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini çözüme kavuşturma noktasında vakit kaybedilmemiş oluyor.” ifadelerine yer verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Dernek Başkanı Bahtiyar Yamaner ve Muhtarlar,  Vali Şimşek’e teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda