Advert
Advert

Merkez İlçe Başkanlığına Seçilen Kılıç, Mazbatasını Aldı

Ömer Kılıç, Niğde Adliyesinde Seçim Kurulu Başkanından, ilçe yönetim kurulu ile birlikte katıldığı tören sonrası mazbatasını aldı.

Merkez İlçe Başkanlığına Seçilen Kılıç, Mazbatasını Aldı
Merkez İlçe Başkanlığına Seçilen Kılıç, Mazbatasını Aldı Hamza TAV
Bu içerik 216 kez okundu.

Kılıç, burada yaptığı konuşmada, merkez ilçe başkanlığı görevine getirilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 5 Kasım 2017 tarihinde Niğde Kültür Müdürlüğü Konferans Salonunda yapılan Kongre sonrası delegelerin oylarını alarak seçilen ve Niğde Seçim Kurulu Başkanından mazbatasını alarak resmi görevine başlayan Ömer Kılıç , yeni yönetim olarak AK Parti'ye yakışır bir şekilde çalışacaklarını belirtti.
Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da Ak Parti’nin başarı çıtasını yükseltmek için çalışacaklarını belirten Kılıç; "Resmi olarak görevimizi devir aldık. Yeni bir döneme başladık. 2019 yılına şimdiden hazırlanacak ve hedefimiz olan 50+1 ve üzerinde oy almanın gayretinde olacağız. İl yönetimi, kadın ve gençlik kolları yönetimleri ile birlikte ilimizin başarısı için mücadele edeceğiz. Yönetimde yer alan arkadaşlarımızla beraber, birlik ve beraberlik içerisinde hedefimize emin adımlarla gideceğiz. Bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Allah yardımcımız olsun." diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
15 TEMMUZ ANISINA...
15 TEMMUZ ANISINA...