Advert

Niğde Gazeteciler Cemiyetinden 10 Kasım Mesajı

Niğde Gazeteciler Cemiyetinden 10 Kasım Mesajı
Niğde Gazeteciler Cemiyetinden 10 Kasım Mesajı
Bu içerik 701 kez okundu.

Niğde Gazeteciler Cemiyeti (NGC) Başkanı Alpaslan Düzgün, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79’uncu yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. NGC Başkanı Düzgün, “Aldığımız emaneti sonsuza kadar koruyacağız” diyerek yayımladığı mesajında, “Türkiye Cumhuriyeti çatısı altında bölünmez bütünlüğünü sonsuza kadar koruma, yüceltme azim ve kararlılığı ile aldığımız kutsal emaneti gelecek nesillere taşıyacağız” ifadelerini kullandı.
Başkan Düzgün, “Milletimiz, Atatürk’ün genç nesillere emanet ettiği ve ‘En Büyük Eserim’ dediği Türkiye Cumhuriyeti’ni onun beklentileri doğrultusunda koruyacaktır. Türk Milletinin bu konudaki azmi, 15 Temmuz gecesinde hain darbe girişimine karşı duruşunda da kendini göstermiştir” dedi.
BU RUHU YENİ NESİLLERE İYİ ANLATMALIYIZ
10 Kasım tarihinin Türk Milleti için büyük kurtarıcısının anma günü olduğu kadar, aynı zamanda sahip olduklarımızın değerini bilme ve onun ideallerini gerçekleştirme konusundaki kararlılığına saygı gösterme günü olduğunu belirten NGC Başkanı Düzgün, “Bu ulusa ve ülkeye hizmet görevi bitmeyecektir’ sözünü daima ilke edindik. Biz de, bizden sonraki nesiller de, ülkemizi daha da ileriye taşımak için durmaksızın çalışacağız. Ataürk’ün en büyük eseri, kurucusu ve lideri olduğu, milletimizle el ele geliştirdiği Cumhuriyetimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79’uncu yılında saygı ve özlemle anıyoruz” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda