Advert

Niğde MİDDER’den Basın Açıklaması

Niğde MİDDER’den Basın Açıklaması
Niğde MİDDER’den Basın Açıklaması
Bu içerik 414 kez okundu.

15 Temmuz gecesi yaşadığımız hain darbe girişimine karşı meydanlara inerek istiklaline ve istikbaline sahip çıkan ,kararlı duruşuyla dünya milletlerine adalet dersi veren Aziz Türk Milleti’nin bu milli birlik ve beraberliğinin taze ve zinde tutulması gerekmektedir. İçinde bulunduğumuz mevcut durum bu konuda daha duyarlı olmamız gerektiğini haykırmaktadır yüzümüze.
Milli Birlik ve Kardeşliğimizin tesisi için 15 Temmuz Mili İrade ve Demokrasi Derneği tam da bu noktada aranan, ihtiyaç duyulan bir sivil toplum kuruluşu olmuştur.
15 Temmuz sembol isimlerinin başında gelen Şehidimiz Ömer Halisdemir ve geçmişten günümüze tüm şehitlerimizin aziz hatıralarına sahip çıkacak Kahraman Gazilerimizin her zaman yanında olacağız.
Unutulmamalıdır ki..
Ömer Halisdemir ; merttir,yiğittir. Fatih’in Yavuz’un Mustafa Kemal’in emireridir Ömer..
41 yıllık ömrüne tüm Müslüman coğrafyasının hayır duasını alan adamdır. Ömer..
Peygamber komşusudur Ömer Eren Bülbül’ün Fethi Sekin’in Gaffar Okan’ın cennet arkadaşlarıdır Ömer..
Biz 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Niğde İl Başkanlığı olarak Niğde’den Ankara’ya kahramanımız Şehidimiz Ömer Halisdemir’in haklı davasına sahip çıkmaya ,vatan hainlerinin en ağır cezalarla cezalandırılmaları adına vatanın bölünmez bütünlüğü için en yüksek perdeden seslendirmeye geldik. Bundan sonrada bu davarlın takipçisi olmaya devam edeceğiz. Bu ülkenin bölünmesine asla izin vermeyeceğiz. 15 Temmuz’u unutursak hainlerin bitmeyen planlarının bir diğeriyle karşı karşıya kalacağımızı biliyoruz. Vatanın bölünmez bütünlüğü için Tek Bayrak,Tek Vatan ,Tek Devlet ,Tek Millet ilkesiyle yolumuza devam edeceğiz. Kahramanlar diyarı Niğde’mize her köşesi cennet ülkemize 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği çatısı altında hizmet etmekten her daim onur ve gurur duyacağız.
Bizimle aynı duyguları paylaşan Aziz Milletimize saygılar sunarız. Teşekkür Ederiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda