Advert

AK Partili Belediyelere İlyas Şeker’den Ziyaret

AK Partili Belediyelere İlyas Şeker’den Ziyaret
AK Partili Belediyelere İlyas Şeker’den Ziyaret
Bu içerik 415 kez okundu.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’le birlikte AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, Merkez İlçe Başkanı Ömer Kılıç AK partili belediyeler ziyaretde bulundular.
Geçtiğimiz hafta Bor, Altunhisar ve ilçelerine  bağlı beldeleri ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili  İlyas Şeker, önceki gün Çiftlik İlçe Belediye Başkanı Serkan Güzel, Hacıabdullah Belediye Başkanı Ahmet Takyan, Kiledere Belediye Başkanı Selami Yılmaz ve Alay Belediye Başkanı Tevfik Özbek’le görüştüler.
AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, Belediye ziyaretleri hakkında şu açıklamalarda bulundu; ‘‘Bizler; ilçe,belde ve belediye başkanlarımızı ziyaret ederek, yaptıkları hizmetler ve yapacakları hakkında bilgi alıyoruz. AK Parti Belediyeleri olarak vatandaşlarımıza ve bulunduğumuz bölgeye en iyi hizmeti götürme gayretindeyiz. Seçim zamanlarında ne tür vaatlerde bulunduk, bunun ne kadarını gerçekleştirebildik, 2019 seçimlerine kadar bu vaatleri yerine getirebilmek için ne tür çalışmalar yapmamız gerekiyor gibi konularda istişarelerde bulunuyoruz’’ dedi.
İlyas Şeker, yaptıkları ziyaretler hakkında şunları söyledi; ‘‘Genel Merkezimizin çalışması Niğde değil tüm Türkiye’de AK Parti Belediyeleri üzerinde devam ediyor. Yapılan hizmetlerin değerlendirmesini yapıyoruz. Halkımıza daha iyi hizmeti nasıl götürebiliriz, eksik projelerimiz var mı, şayet varsa bunların çözümü konusunda neler yapabiliriz diye istişareler yapıyoruz. 2019 seçimlerine kadar belediyelerimizin yapması gereken hizmetlerin tamamlanması için Genel Merkezle koordineli bir çalışma yürütüyoruz. Tüm belediye başkanlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum’’ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda