Advert
Advert

Ramazan Yıldız, Gazilere Yapılan Saldırıyı Kınadı

Ramazan Yıldız, Gazilere Yapılan Saldırıyı Kınadı
Ramazan Yıldız, Gazilere Yapılan Saldırıyı Kınadı Hamza TAV
Bu içerik 395 kez okundu.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul  ve Yetimleri Derneği Niğde Şube Başkanı Ramazan Yıldız, gazilere yapılan alçakça saldırıları kınadı. Son zamanlarda arka arkaya gelen şehitlerimizin acısını yaşarken bir bakmışız bir gazeteci çıkıyor kolunu bacağını kaybetmiş kahraman malül gazilere haddini aşan yazılar yazıyor. Yazısında yok efendim hangi şavaşta gazi oldular yok benden sağlamlar diye ibareler kullanıyor. O gazeteciye şunu söylemek istiyorum evet bizler senden sağlamız ama yüreğimiz, onurumuz, gururumuz sağlam bizler  vatan, milet için onurumuzla savaştığımız için onuru sağlam insanlarız.
 Bu gazetecinin açıklamasının arkasından bir bakıyoruz Ankara’da, belden aşağısı tutmayan gazimiz Jandarma Astsubay Çavuş Muzaffer Oktay ve sol bacağını kullanamayan gazimiz Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Kızılkaş, dört trafik magandası tarafından önce araçlarıyla sıkıştırılmış, daha sonra sığındıkları bir petrolde ailelerinin gözü önünde darp edilmişlerdir . 
Yıldız, Gazilerimize bu hain ve alçak saldırıyı yapanları lanetliyorum. Bunu yapanlar hangi emperyalislerin köpeğidir kendini bilmez hain insanlardır. Bu hain ve alçaklar bilmezler mi o dayak attıkları Gaziler bu vatan için, bu bayrak için, bizim rahat yaşam sürdürmemiz için bedenlerini feda etmişlerdir. Bu hain ve alçaklar kendini bilmezler  Ankara’da trafikte rahat cirit atabiliyorlarsa Şehitlerimizin ve Gazilerimizin fedakarlıkları sayesindedir. Gazi olduklarını bile bile onlara şiddet uygulayan bu magandalar insan değillerdir. İnsanlıktan nasiplenmeyen vatan hainleridir. Gazilerimize yapılan bu darp, PKK Terör örgütünün gazilerimize sıktığı kurşundan daha çok Gazilerimizin canını acıtmış, onları derinden yaralamıştır. Bu dayak sadece Gazilerimize değil bütün Türk milletine atılmıştır dedi. 
Bu hain ve alçak saldırı en ağır şekilde cezalandırılmalıdır. Olaya sadece basit bir kavga olarak bakılmamalı, suçlulara terörle mücadele yasasından ceza verilmelidir. Çünkü bunların dağdaki teröristlerden hiç bir farkı yoktur. Bunlara öyle ağır bir ceza verilmelidir ki, herkes bundan ders alsın. Bir daha kimse Gazilerimize tokat atma cüreti göstermesin diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
15 TEMMUZ ANISINA...
15 TEMMUZ ANISINA...