Advert

Ömer Kılıç Güven Tazeledi

Niğde İl Kültür Merkezi Kongre salonunda gerçekleştirilen AK Parti Merkez ilçe 5. Olağan kongresinde Merkez İlçe Başkanlığına tek aday olarak giren Ömer Kılıç tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.

Ömer Kılıç Güven Tazeledi
Ömer Kılıç Güven Tazeledi
Bu içerik 460 kez okundu.

AK Parti Merkez ilçe başkanlığı 5.Olağan kongresi Kültür merkezi kongre salonunda Niğde AK Parti Milletvekilleri Erdoğan Özegen, Alpaslan Kavaklıoğlu’nun da katılımıyla dün gerçekleştirildi. Kültür merkezi kongre salonunda gerçekleştirilen AK Parti merkez ilçe 5. Olağan kongresine AK Parti Milletvekilleri Erdoğan Özegen, Alpaslan Kavaklıoğlu, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Temur, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Özdemir, Belediye Başkanları ve çok sayıda partili katıldı. Kongre divan başkanının seçilmesi ile başladı. Daha sonra saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. AK Parti merkez ilçe 5. Olağan kongresinde konuşan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ömer Kılıç; “ Birlik ve beraberlik içinde bir kongre gerçekleştiriyoruz. 2019 yılına şimdiden hazırlanacak AK Parti’nin başarı çıtasını yükselteceğiz. İlimizde hizmetimiz devam edecek. Yönetime giren arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.
Daha sonra Milletvekilleri, Niğde Belediye başkanı ve AK Parti İl Başkanı  konuşma yaparak, ilçelere yapılan hizmet ve yatırımları anlattılar. Kongrede konuşmalardan sonra oylamaya geçildi. Delegelerin oyları sonucunda Niğde AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına tek aday olan Ömer Kılıç güven tazeledi ve yeniden AK Parti Merkez İlçe Başkanı seçildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda