Advert

Gürer: Niğde ODTÜ Vakıf Okullarını Ziyaret Etti

Gürer, “Okulda üst düzey eğitim ve başarı örnek alınmalı”

Gürer: Niğde ODTÜ Vakıf Okullarını Ziyaret Etti
Gürer: Niğde ODTÜ Vakıf Okullarını Ziyaret Etti
Bu içerik 1103 kez okundu.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer,  Niğde ODTÜ Okulları’nda, Çağdaş Eğitim Vakfı  okullarını ziyaret etti. Vakıf Yönetim Kurulundan  Burkay Eren, Naim Eren ve Ferit Aydoğan, Okul müdürleri ve öğretmen, öğrenciler ile görüştü. Ömer Fethi Gürer, Niğde’yi yurtiçinde ve yurtdışında başarıyla temsil eden ODTÜ Okullarının yönetici ve öğrencilerine teşekkür etti. 
Niğde Çağdaş Eğitim Vakfı Eğitim Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Burkay Eren, CHP Niğde Milletvekili ve KİT Komisyon Üyesi Ömer Fethi Gürer’e, ODTÜ okullarının eğitim faaliyetleriyle ilgili bilgi verdi. Niğde ODTÜ okullarının, bu yıl 20. Kuruluş yıldönümünü kutladığını söyleyen Burkay Eren, ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Niğde İlkokulu ve Ortaokulunun ardından 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında ODTÜ Okulları bünyesine Özel Anadolu Lisesi ve Özel Fen Lisesi’ni de kattıklarını ifade etti. 
Burkay Eren, 40 bin metrekare alan üzerinde kurulu bulunan Niğde ODTÜ Okullarında  767 öğrencinin eğitim gördüğünü, eğitimci  ve idari personel sayısının ise 100 civarında olduğunu bildirdi. 
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer de ODTÜ okullarında verilen eğitimin  başarı getirdiğini, okulun Niğde'de olduğu gibi ülke genelinde de başarı sıralamasında üst sıralarda yer almasının takdire değer olduğunu kaydetti. Gürer, ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Niğde İlkokulunun 25 bin okul arasında ilk 30’a girmesinin ve TEOG sıralamasında Niğde birinciliğini elde etmesinin önemli bir başarı olduğunu vurguladı. 
Niğde’yi, Türkiye’de ve dünyada eğitim, sanat, spor ve kültürel faaliyetler alanında en iyi şekilde temsil eden ODTÜ okullarının tüm yönetici ve idarecileri ile öğrencilerini tebrik eden Gürer, “Atatürk ilkeleri ve çağın seviyesine uygun eğitim anlayışıyla NİÇEV bünyesinde eğitim veren Niğde ODTÜ Koleji birçok alanda başarılarına devam ediyor. Spordan, sanata öğrencilerin başarılarıyla gündeme gelen Niğde ODTÜ Koleji’ne şehrimize yaptığı katkılardan dolayı tebrik ediyorum” dedi. 
ODTÜ Okulları tarafından CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer’in verilen bilgilendirme toplantısında, Niğde Çağdaş Eğitim Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Burkay Eren’in yanı sıra, başkan yardımcısı Naim Eren, Yönetim Kurulu Üyesi Ferit Aydoğan, ODTÜ Özel Niğde İlkokulu Müdürü Perihan Ertane, ODTÜ Özel Niğde Ortaokulu Neslihan Yücebaş, NİÇEV Özel Anadolu Lisesi Müdürü Havva Eriş ve NİÇEV Özel Fen Lisesi Müdürü Volkan Baysal da hazır bulundu. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda