Advert

NiTSO’da Kasım Ayında Üç Farklı Eğitim Düzenlenecek

Niğde Ticaret ve Sanayi Odası (NİTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu, kasım ayında düzenlenecek olan eğitimlere tüm NİTSO üyelerini ve çalışanlarını davet etti.

NiTSO’da Kasım Ayında Üç Farklı Eğitim Düzenlenecek
NiTSO’da Kasım Ayında Üç Farklı Eğitim Düzenlenecek
Bu içerik 582 kez okundu.

İşletmeler için gerekli olan eğitimleri tek bir seferde firmalarla paylaşmayı planlayan Niğde Ticaret ve Sanayi Odası sırasıyla E- Ticaret, Kurumsallaşma ve Markalaşma ve KOBİ’lerde İnovasyon eğitimlerini düzenleyecek. Eğitimlere başvurular Niğde Ticaret ve Sanayi Odası'na yapılacak.
KATIRCIOĞLU; İŞ HAYATINDA BAŞARILI OLMAK İSTEYEN HERKESİ BEKLİYORUZ
Eğitim paketinde yer alan üç eğitimin tamamının iş hayatında başarılı olmak isteyen herkesin karşısına çıkacağını belirten ve bu konuda oda üyelerine seslenen NİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu, "Düzenleyecek olduğumuz eğitimlerin tamamı iş hayatımızın her noktasında karşımıza çıkabilecek konular üzerine belirlenmiştir. Başarılı olmak isteyen ve iş hayatında kendini geliştirmek isteyen her bir girişimci, işletme sahipleri ve çalışanlarının bu konular hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir. Ahiler Kalkınma Ajansı ve Odamız tarafından gerçekleştirilecek olan eğitimlerimiz alanında uzman eğitimciler tarafından verilecek olup, bu eğitimlerle birlikte ilimizin iş hayatında yaşamış olduğu eğitim eksikliklerinin önüne geçilmesi hedeflenmektedir.
Bizler istiyoruz ki üyelerimiz, hemşehrilerimiz ve girişimcilerimiz alanlarında uzman olsunlar ve kendilerini istedikleri noktalara çıkarabilsinler. Eğitimin olmadığı yerde başarının olması söz konusu değildir. Kendilerini ve işletmelerini daha üst seviyelere çıkarmak isteyen üyelerimizi ve çalışanlarını bu eğitimlere katılım sağlamaya davet ediyorum. Düzenleyecek olduğumuz eğitimlerin tamamı ücretsiz olarak verilecektir. Üyelerimiz ve çalışanları eğitimlerin tamamına katılabileceği gibi sadece ihtiyaçları olan eğitimi de seçip katılabileceklerdir" diye konuştu.
EĞİTİM YERİ : Niğde Ticaret Ve Sanayi Odası Eğitim Salonu
Eğitimler, Eğitim Adı, Eğitim Tarihi ve saati son başvuru tarihi
1. E-Ticaret Eğitimi 06-07 Kasım 2017 Saat:17.00-20.00 03 Kasım 2017 Cuma
2. Kurumsallaşma ve Markalaşma Eğitimi 09-10 Kasım 2017 Saat:17.00 -20.00 03 Kasım 2017 Cuma
3. KOBİ’lerde İnovasyon Eğitimi 16-17 Kasım 2017 Saat:17.00 -20.00 03 Kasım 2017 Cuma

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda