Advert

Amatör spor haftası ödül töreni düzenlendi

Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri kapsamında Basketbol, Badminton, Hentbol, Atletizm, Dart ve Yüzme branşlarında müsabakalar düzenlendi.

Amatör spor haftası ödül töreni düzenlendi
Amatör spor haftası ödül töreni düzenlendi
Bu içerik 446 kez okundu.

Kültür Merkezinde İl Halk Sağlığı tarafından Besyo Öğretim görevlisince seminer verildi. 15 Ekim Pazar günü Niğde’de Sporun En’lerine ve hafta içerisinde düzenlenen turnuvalarda derece elde edenlere ödüller takdim edildi. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından 09-15 Ekim 2017 tarihleri arasında her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri kapsamında Niğde 5 Şubat Spor Salonunda ödül töreni gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen programda saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Harun Turhan açılış konuşmasını gerçekleştirdi. 
Turhan ,” Amatör Kulüplerinde başlayan spor hayatının, profesyonelliğe geçiş sürecinde büyük önem taşıdığını, amatör ruhla profesyonelce spor yapıldığında başarının kaçınılmaz olduğunu bu başarıların kazanılmasında ailenin, okulun ve antrenörlerin çok önemli yer tuttuğunu vurguladı.
Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Harun Turhan’ın konuşmasının ardından Niğde’de bulunan Amatör kulüplere Spor malzemesi verildi ve Niğde’de spor alanında yılın en’leri seçilen Sporcular ve “Amatör Spor Haftası” kapsamında düzenlenen turnuvalarda ve müsabakalarda derece elde eden sporculara madalya, kupa ve altın takdim edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda