Advert

Özegen Hız Kesmiyor

Özegen Hız Kesmiyor
Özegen Hız Kesmiyor
Bu içerik 522 kez okundu.

Niğde’nin ihtiyacı olan birçok yatırım için görüşmelerini hız kesmeden devam ettiren Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen her görüşmeden bir müjde ile çıkıyor. AK Parti Niğde Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri Erdoğan Özegen, Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan ile bir araya geldi. Görüşmelerinde Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi için önemli bir ödeneğin çıktığını belirten Özegen: “Bakanımızla gerçekleştirdiğimiz görüşmenin ardından Niğde Ömer Halisdemir Üniversitemizin ihtiyacı olan spor kompleksinin tamamlanması için gereken 2 Milyon 2 Yüzbin Tl lik ödeneğin Üniversitemize aktarılması talimatını verdi” dedi.
Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan ile bir araya gelerek Niğde için birçok yatırımı ele aldıklarını altını çizen AK Parti Niğde Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri Özegen: “Kalkınma bakanımız Niğde Ömer Halisdemir Üniversitemizin Spor Kompleksinin bu sene içinde tamamlanması için gereken 2 Milyon ikiyüz Bin Tl ödenek için gereken talimatı verdi. Kalkınma Bakanımız Lütfü Elvan’a Niğdemize olan ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Üniversitemizin çağa ayak uydurarak kaliteli bir eğitim vermesi için gereken yatırımları takip ediyoruz, tamamlanma aşamasına gelen bu spor kompleksi inanıyorum ki birçok milli sporcu çıkararak Ülkemizi dünyada en iyi şekilde temsil edecek. Hükümetimizin eğitimde son 15 yılda yaptığı büyük yatırımlardan Niğde’mizde hakettiğini alacak” dedi.  
Niğde için gereken yatırımların biran önce tamamlanması için  hız kesmeden, gece gündüz demeden görüşmelere devam edeceğini  vurgulayan AK Parti Niğde Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri Erdoğan Özegen: “Son 15 yılda Ülkemizi bir dünya ülkesi haline getiren AK Parti iktidarının tüm yatırımlarından Niğde’mizde fazlasıyla alacak. Biz üzerimize düşen ne varsa elimizden gelenin fazlasını yapacağız, laf değil iş üreteceğiz” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda