Advert
Advert

Astranova ve İşkur’dan İstihtam İçin İşbirliği

Astranova ve İşkur’dan İstihtam İçin İşbirliği
Astranova ve İşkur’dan İstihtam İçin İşbirliği
Bu içerik 578 kez okundu.

Proje kapsamında 18 kursiyere, Ambalaj (Makine) konusunda eğitim vererek başarılı olan kursiyerlere iş imkânı sağlayacak.

Niğde’nin en gözde firmalarından olan Astranova Tarım’ın İŞKUR ile birlikte gerçekleştirmekte olduğu ‘’AMBALAJ (MAKİNE)’’ eğitimi başarılı bir şekilde devam etmektedir. Astranova Tarım Genel Müdür Yardımcısı Derya Özcan, başarılı olan tüm kursiyerlere istihdam sağlanacağını dile getirdi.

Öte yandan İŞKUR ile birlikte bundan sonraki süreçlerde birçok projede işbirliği içinde olmak istediklerini dile getiren Derya Özcan ‘’ Şu anda içinde bulunduğumuz proje başarılı bir şekilde devam etmektedir. Hedefimiz, bilindiği gibi ülkemizin en büyük sorunlarından olan işsizliğin çözümü konusunda bir nebze de olsa ülke istihdamına katkıda bulunmak diyen Özcan, aynı zamanda verdiğimiz eğitimlerle kursiyerlerimizin bilgi birikimlerine katkıda bulunuyor ve geleceklerini inşa etmelerine kolaylık sağlıyoruz. İŞKUR’a da yaptıkları işbirliğinden dolayı Astranova Tarım adına teşekkürlerimi sunuyorum ’’dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa