Advert
Advert

Özegen’den Emniyet müdürüne hayırlı olsun ziyareti

Özegen’den Emniyet müdürüne hayırlı olsun ziyareti
Özegen’den Emniyet müdürüne hayırlı olsun ziyareti Hamza TAV
Bu içerik 331 kez okundu.

Ak Parti Niğde Milletvekili ve TBMM İdari Amiri ve İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna yeni Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile Niğde Emniyet Müdürlüğüne atanan ve geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Niğde Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu’na Niğde Ak Parti Milletvekili TBMM İdari Amiri Erdoğan Özegen ve İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Niğde’nin huzurlu bir kent olduğunu belirten Özegen, bundan sonra da halkımızın huzuru için hep birlikte gerekli çalışmaları yapacaklarını, bu anlamda İl Emniyet Müdürümüz başta olmak üzere tüm polis ve jandarma teşkilatımıza başarılar diliyorum dedi.
İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile Niğde Emniyet müdürlüğü görevine atanan Salim Cebeloğlu, AK Parti Niğde Milletvekili TBMM İdari Amiri Erdoğan Özegen ve İl Genel Meclisi Başkanı Bülent Küçüktuna’nın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek, teşekkürlerini iletti, Niğde’nin huzuru ve güvenliği için çalışacaklarını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
15 TEMMUZ ANISINA...
15 TEMMUZ ANISINA...