Advert
Advert

Taygur Bayram Tatiline Çıkacak Olan Vatandaşları Uyardı

Taygur Bayram Tatiline Çıkacak Olan Vatandaşları Uyardı
Taygur Bayram Tatiline Çıkacak Olan Vatandaşları Uyardı
Bu içerik 591 kez okundu.

Niğde Demirciler Ve Oto Sanatkârları Odası Başkanı Turgut Taygur Kurban Bayramı öncesinde araç sürücülerini araç bakım, onarımlarını yaptırmalarını, trafik kurallarına uymaları ve aşırı hızdan kaçınmaları konusunda uyardı. Taygur,  sürücülere  uzun kurban bayramı öncesi yola çıkmadan önce araçlarının bakımlarını yaptırmaları, lastik sökme, takma ve balans işlemleri için ehil kişileri tercih etmeleri uyarısında da bulundu. Her yıl bayram tatillerinde meydana gelen trafik kazalarında çok satıda vatandaşın hayatını kaybettiğini ya da yaralandığını hatırlatan Taygur, “Bayramı kendinize ve sevdiklerinize zehir etmemek için aşırı hızdan kaçınarak, trafik kurallarına uyunuz” dedi.
Otomobilinizin Bakımını Yaptırın
Taygur, sürücülere uzun yola çıkmadan önce araçlarının bakımlarını yaptırmaları, araç bakımı yaptırmak için de mesleki yeterliliğe sahip ehil kişileri tercih etmeleri uyarısında da bulundu. Can taşıyan araçların bakım ve onarımının ehil kişilerce yapılmasının önemine dikkat çeken Taygur, Kurban Bayramı tatili nedeniyle uzun yola çıkacak sürücülere, “Yola Çıkmadan önce aracınızın bakım ve onarımına ayıracağınız birkaç saatle kendinizin, yakınlarınızın ve trafikteki diğer sürücülerin can ve mal güvenliğini tehlikeye atmamış olursunuz” dedi.
Hayırlı Bayramlar Otomobil bakımı, lastik sökme, takma ve balans işlemlerinizi mesleki yeterliliğe sahip ehil kişilere yaptırılması konusunda da açıklamada bulunan Oda Başkanı Taygur, “Belgesiz, bilgisiz kişiler tarafından bu işlemlerin yapılması sürüş güvenliğini, dolayısıyla can güvenliğinizi tehdit eder. Kendinizi ve sevdiklerinizi riske atmayın” diye konuştu ve ekledi“ Niğde Demirciler ve Oto Sanatkarları Odası Başkanı olarak Niğde halkının, esnaf, sanatkarlarımızın ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramını En İçten Dileklerimle Kutlar Hayırlara Vesile Olmasını Dilerim.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa