Advert

Niğde’yi Türkiye Şampiyonu Yapmak İstiyoruz

Niğde’yi Türkiye Şampiyonu Yapmak İstiyoruz
Niğde’yi Türkiye Şampiyonu Yapmak İstiyoruz
Bu içerik 783 kez okundu.

Niğde Veteranlar Spor Kulübü 25-26-27 Ağustos tarihinde Adıyaman’da düzenlenecek olan kültür ve futbol turnuvasına katılacak. Adıyaman Sporder’in ev sahipliği yaptığı turnuvaya Malatya, Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Osmaniye, Siirt, Silifke ve Niğde Veteranlar futbol takımları katılıyor. Niğde Veteranlar Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Harun Akarsu, ‘daha öncede birçok turnuvada ev sahipliği yapan ve misafir olarak birçok turnuvaya katılan Niğde Veterenlar Spor kulübü Niğde’yi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor’ dedi. Akarsu, 2008 Yılında kurulan Niğde veteranlar sayısız turnuvalara giderek ilimizi en güzel şekilde temsil etmiştir. Bu turnuvalarda şehrimizin tanıtımına katkı sağlamıştır. Ayrıca ilimiz içerisinde genç sporcularında ülke sporuna katılmasına da katkı sağlamıştır. Futbol, basketbol, voleybol, hentbol, güreş, atletizm, kickboks sporuna da sporcu ve takım çıkararak Niğde’de sporun gelişmesine öncülük etmiştir. Toplamda 200 genç sporcularımız ve büyüyen Veteran ailesiyle birlikte 300 sporcusu bulunan Niğde Veteranlar gerçekten çok büyük bir aile olmuştur. 
Orta Anadolu Masterler federasyonunun kurulmasına da liderlik etmiştir. Kulübümüz şuanda büyükler futbol dalında orta Anadolu Masterler liginde Niğde’mizi temsil etmektedir. Niğde’de eskiden profesyonel ve amatör olarak futbol oynamış kişilerin oynadığı bir futbol takımıdır. Her yıl Antalya ilinde 800 kişiyi misafir ediyoruz. Türkiye’de ve Dünyada Master takımlarını bir araya getirip maçlar düzenliyoruz. Oralarda Niğde’mizin tanıtımını çok güzel bir şekilde yapıyoruz. Biz Niğde’mize aşık gönüllü turizm elçileriyiz. Turnuvaya katılan  Niğde Veteranlar,  Adıyaman Ak Masterler,  Silifke Masterler, Siverek Masterler, Malatya Masterler, Şanlıurfa Masterler, Osmaniye Masterler takımlarına başarılar diliyoruz.
Sakatlığın olmadığı dostlukların kazandığı bir turnuva olması dileğiyle. Bu seneki hedefimiz orta Anadolu Masterler liginde şampiyon olmak ve Türkiye finallerine katılarak Niğde’mizi Türkiye şampiyonluğu getirmektir” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda