Advert
Advert

Başkan Akdoğan İmam Hatip Lisesi Mezunları Buluşma Programına Katıldı

Başkan Akdoğan İmam Hatip Lisesi Mezunları Buluşma Programına Katıldı
Başkan Akdoğan İmam Hatip Lisesi Mezunları Buluşma Programına Katıldı
Bu içerik 471 kez okundu.

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, İmam Hatip Lisesi bahçesinde İmam Hatip Lisesi mezunları ve mensupları için düzenlenen 51.yıl vefa buluşmasına katıldı. Akdoğan, ‘’ Bugüne kadar bu okulda emek veren herkese teşekkür ediyorum’’ dedi.
Başkan Akdoğan mezun olduğu İmam Hatip Lisesi’nin geleneksel buluşma yemeğine katılarak hem mezunlarla bir araya geldi hem de geçmişi yad etti. Niğde İmam Hatipliler Derneği tarafından İmam Hatip Lisesi bahçesinde düzenlenen vefa programına katılan mezunlar duygusal anlar yaşadı. Vefa buluşmasına AK Parti Niğde Milletvekili, TBMM İdari Amiri Erdoğan Özegen, Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Yaşar ve çok sayıda mezun katıldı. Cumhurbaşkanımızın Kıymetini Daha İyi Bilmeliyiz İmam Hatip Lisesi’nin ilk mezunlarının konuşma yaptığı programda Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’da hem ahde vefa hem de geçmişi yad etme adına bir araya geldiklerini söyledi. Akdoğan, ‘’Bundan 20-25 yıl önce İmam Hatip Lisesi yada İmam Hatip Ortaokulu yapılmak istendiği zaman insanların yardımlarıyla, destekleriyle yapılırdı. Artık bunların hiçbirine ihtiyaç kalmadığını görüyoruz. İlimizde ne kadar öğrencimiz varsa hükümetimiz tarafından hepsinin okuyabileceği imkanların sağlandığını da görüyoruz. Bunun için hükümetimizin ve Cumhurbaşkanımızın kıymetini daha iyi bilmeliyiz’’ dedi.
Tüm İmam Hatip Lisesi Mezunlarını Anıyoruz
İmam Hatip Lisesi’nin uzun yıllar hizmet verdiğini kaydeden Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, ‘’Bu okul 51 yıl burada hizmet vermiş, memleketine milletine faydalı birçok evladımız burada okumuş, eğitim almış, birçok öğretmenimiz görev yapmış. Bugün de burada gelmiş geçmiş tüm İmam Hatip Lisesi mezunlarını anıyoruz. Bugüne kadar bu okulda emek veren herkese teşekkür ediyorum’’ diye konuştu.
578 Faruk Akdoğan
Yapılan konuşmaların ardından okul yöneticisi tarafından Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’a okula başladığı ilk yıla ait fotoğraf verildi. Fotoğrafla birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Akdoğan okul numarasının da 578 olduğunu söylerken duygusal anlar yaşadı. Program Niğde Belediyesi Aşevi’ tarafından hazırlanan yemeklerin tüm davetlilere ikram edilmesiyle son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa