Advert

Niğde Memur-Sen 15 Temmuz şehitlerini unutmadı

Niğde Memur-Sen 15 Temmuz şehitlerini unutmadı
Niğde Memur-Sen 15 Temmuz şehitlerini unutmadı
Bu içerik 419 kez okundu.

Niğde Ömer Halisdemir Meydanında toplanan Memur-Sen üyeleri 249 Şehidimizin resimlerinin bulunduğu önlükler ile bir araya geldiler.
Basın açıklamasında bulunan Memur-Sen Niğde İl Başkanı Hasan Orhan, ‘‘Bundan 1 yıl önce Fettullahçı Teör Örgütü, bu millete boyun eğdirmeye ve yönetime el koymaya yeltendi. Bu girişimi bir darbenin yanında bir işgal girişimi olarak değerlendiriyoruz.’’ dedi.
Hain darbe ve işgal girişiminde 8 binden fazla askeri personel 35 uçak, 37 helikopter, 74 tank, 246 zırhlı araç, 3 askeri gemi ve 4 bine yakın silah bu millete kullanıldığını söyleyen Başkan Orhan, ‘‘Meclis Cumhurbaşkanlığı külliyesi, Özel harekat Daire Başkanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü ile MİT saldırıya uğradı. Genel Kurmay 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, TRT ve onlarca kurum işgal edildi. Onlarca kurumun işgalini ise millet engelledi Darbe girişimi sonucu 250 kahraman kardeşimiz şehit, 2 bin 193 kardeşimiz ise gazi oldu. 15 Temmuz bize iki şeyi hatırlatıyor. Birincisi Fetö’cü ihanet ikincisi kahramanca direniş, vatana sadakat, şehadet ve yeniden diriliş. İhaneti de sadakati de unutmayacağım ve unutturmayacağız. Çünkü gaflete uyuyan ihanete uyanır. 15 Temmuz bir şehadet geçididir. Çanakkale’nin kınalı kuzularının, Kafkasları, Sarıkamışları ve Yemenlerin hikayesidir. 15 Temmuz bir şehadet şölenidir. 15 Temmuz bir diriliş gecesidir. 15 Temmuz bir iman manifestosudur.15 Temmuz'u unutmayacağız unutturmayacağız.’’ diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda