Advert
Advert

Vali Peynircioğlu bugün Niğde'ye veda ediyor

Vali Peynircioğlu bugün Niğde'ye veda ediyor
Vali Peynircioğlu bugün Niğde'ye veda ediyor
Bu içerik 752 kez okundu.

1 yıldır Niğde Valiliği görevini sürdüren ve geçtiğimiz hafta yayınlanan kararname ile Merkez Valiliği'ne atanan Vali Ertan Peynircioğlu, bugün Niğde Valiliği önünde düzenlenecek olan uğurlama töreniyle Niğde'ye veda edecek. 

Vali Peynircioğlu vedalaşma programı öncesinde ise birde mesaj yayımladı. Vali Peynircioğlu mesajında şunlara yer verdi: "Devletin ve Hükümetin temsil edildiği görevimin verdiği yetki ve sorumlulukla, tüm iş ve hizmetleri hak ve hakkaniyete uygun olarak yerine getirmeye, herkese eşit mesafede davranarak hiç kimseyi ayrıştırmadan Devletimizin şefkatini ve hoşgörüsünü göstermeye, kamu yararını ön planda tutmaya, verimliliği artırarak görevimi dürüst bir şekilde yapmaya azami gayret gösterdim.
Niğde’de geçirdiğim süre zarfında güzel dostlarla tanıştım, güzel dostluklar kurdum ve pek çok hatıra biriktirdim. Göreve başladığım ilk günden itibaren Niğdeli hemşehrilerimin sıcak, içten ve samimi duygularını hep en derinden hissettim.  Bu bir yılı en güzel şekilde geçirmemize vesile olan, Sayın Milletvekillerimize, her kademedeki siyasi kuruluş mensuplarına, bürokrasimize, adalet teşkilatımıza,  basınımıza, mahalli idarelerimize, sivil toplum kuruluşlarına, mesai arkadaşlarıma ve saygıdeğer Niğdelilere teşekkürü borç biliyorum.  Hizmetinizde olmaktan onur duydum. Gönlümde hep Niğde ve Niğdelilerin sevgisi olacak. Bütün Niğdeli hemşehrilerime arz-ı veda ederek helallik istiyor, benden yana varsa hakkımı helal ediyorum.”

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa