Advert
Advert

Niğde Belediyesi 18 camide binlerce vatandaşa lokum dağıttı

Niğde Belediyesi 18 camide binlerce vatandaşa lokum dağıttı
Niğde Belediyesi 18 camide binlerce vatandaşa lokum dağıttı Hamza TAV
Bu içerik 394 kez okundu.
Reklam

Niğde Belediyesi, Kadir Gecesi dolayısıyla şehir genelindeki 18 camide 5 bin  kişiye lokum dağıttı. Fatih Sultan Mehmet Camii’nde lokumları kendisi dağıtan  Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan vatandaşın Kadir Gecesi’ni kutladı.
Kandil gecelerinde vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunmayı gelenek haline getiren Belediye Başkanı Akdoğan, Fatih Sultan Mehmet Camii’nde vatandaşlarla birlikte namaz kıldıktan sonra cami çıkışında lokum ikramında bulundu. Niğde halkına lokumun yanı sıra ikram şerbeti de sunuldu.
Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Fatih Sultan Mehmet Camii’ndeki ikramları kendisi yaparken vatandaşın mübarek Kadir Gecesi’ni de kutladı. Niğde Belediyesi olarak şehir genelinde 18 camide 5 bin kişiye lokum ve ikram şerbeti dağıttıklarını belirten Belediye Başkanı Akdoğan, Kadir Gecesi’nin tüm islam alemine huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini diledi. Yapılan ikramlardan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar da Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’a teşekkür ettiler. Belediye Başkanı Faruk Akdoğan cami çıkışındaki lokum ikramlarından sonra, tarihi Bedesten Çarşısı’nda vatandaşla bir araya geldi. AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu’nun da yer aldığı buluşmada ney dinletisi yapıldı, ilahiler okundu. 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
15 TEMMUZ ANISINA...
15 TEMMUZ ANISINA...