Advert

AK Parti Gençlik Kolları’ndan ahde vefa

AK Parti Gençlik Kolları’ndan ahde vefa
AK Parti Gençlik Kolları’ndan ahde vefa
Bu içerik 595 kez okundu.

AK Parti Niğde Gençlik Kolları Teşkilatı 2002’den bu yana AK gençliğin çeşitli kadrolarında görev almış teşkilat mensuplarıyla “Vefa İftarı” gerçekleştirdiler.
AK Parti Niğde İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Ahde Vefa iftarına, AK Parti Niğde İl Başkanı Emrah Özdemir, TBMM İdari Amiri Erdoğan Özegen,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özbey,  Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna,  AK Parti Niğde İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa Özdemir, AK Parti Niğde Merkez İlçe Başkanı Ömer Kılıç ve 2002 yılından bu zamana kadar AK Parti Gençlik Kollarında görev almış önceki dönem Gençlik Kolları Başkanları ve teşkilat mensupları katıldı. Gençlik Kolları İl Başkanı Av. Mustafa Özdemir yaptığı açılış konuşmasında şunları söyledi; “AK Parti sevdadır, AK Parti vefadır. Partimizin en önemli unsurlarından olan gençlik teşkilâtlarımızda vefa, siyasetin temel kuralı olup yaşayarak öğrenilmektedir. Buna en başta öncülük eden her zaman olduğu gibi Kurucu Liderimiz Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘dır. Gençlik teşkilatlarına verdiği önemi 21 Mayıs’ ta yapılan olağanüstü kongremizde birçok teşkilat mensubu gence MKYK’da yer vererek bir kez daha göstermiştir. Gençliğimiz de bu vefa erdemine ulaştığı takdirde davasına sadık, ülkesine aşık, Milletine sevdalı olacaktır” dedi.
Özdemir, daha sonra Ramazan’da yapmış oldukları çalışmalardan bahsederek şunları söyledi; “Her Ramazan olduğu gibi bu ramazanı da dolu dolu geçirme gayreti içindeyiz. ‘Gönül Sofrası’ projemiz kapsamında üniversite öğrencisi arkadaşlarımızın evlerine misafir olup götürdüğümüz yemeklerle, iftarlar yaptık. İhtiyaç sahibi ailelere gıda paketlerimizi ulaştırıp gönül köprülerini kurmaya devam ediyoruz.
Teşkilatımızın değerli mensupları davetimize teşrifleriniz dolayısıyla hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tutmuş olduğumuz oruçlarımızın kabul olması dileğiyle şimdiden ramazan bayramınızı kutlar, ülkemiz, milletimiz ve tüm islam alemine hayırlar getirmesini temenni eder saygılar sunarım” dedi. 
Özdemir, daha sonra 2002’den bu yana görev almış teşkilat mensuplarıyla hatıra fotoğrafı çekildiler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda