Advert
Advert

Başkan Akdoğan Ramazan’ı halkla geçiriyor

Başkan Akdoğan Ramazan’ı halkla geçiriyor
Başkan Akdoğan Ramazan’ı halkla geçiriyor
Bu içerik 635 kez okundu.

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, onbir ayın sultanı Ramazan ayıyla birlikte hergün kapı kapı dolaşarak ev ziyaretleri yapıyor. Başkan Akdoğan, gerçekleştirdiği çatkapı ziyaretlerde vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinliyor. İftar saatinden önce esnaf ve çatkapı ziyaretlerle vatandaşın yanında olan Akdoğan, iftar saatinde de mahalle iftarlarında vatandaşla bir arada oluyor.

ÇATKAPI EV ZİYARETİ
Göreve geldiği ilk günden bu yana halkla iç içe olan ve mesai kavramı tanımayan Başkan Akdoğan, hergün iftar saati öncesi farklı mahallelerde çat kapı ev ziyaretlerinde bulunarak, vatandaşla bir araya geliyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne kayıtlı ihtiyaç sahibi vatandaşları evlerinde ziyaret eden Akdoğan, vatandaşın talep, istek ve sorunlarını dinliyor, sorunların çözümü için anında ilgili birimlere talimat veriyor.
Çatkapı ziyaretlerde Başkan Akdoğan’ı karşılarında gören vatandaşlar ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiriyorlar. 

ESNAF ZİYARETİ
Ramazan ayının gelmesiyle hergün şehir merkezindeki esnafı da ziyaret eden Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, esnaf ziyareti yaparken vatandaşlarla da sohbet ediyor. Ziyaretler sırasında esnaf ve vatandaşın Ramazan Ayını kutlayan Başkan Akdoğan, onların istek ve taleplerini de dinliyor. 

AMACIMIZ RAMAZAN AYININ MANEVİYATINI VATANDAŞIMIZLA BİRLİKTE YAŞAMAK
Akdoğan, ‘’ Her zaman olduğu gibi Ramazan ayında da vatandaşımızla beraberiz. Esnaf ziyaretlerimizin yanında hergün farklı evlere çatkapı ziyaretler düzenliyoruz. Ziyaretlerdeki amacımız Ramazan ayının maneviyatını vatandaşımızla birlikte yaşamak. Bizleri evlerinde ağırlayan vatandaşımıza da teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa