Advert

Yaz Spor Okulları kayıtları başladı

Yaz Spor Okulları kayıtları başladı
Yaz Spor Okulları kayıtları başladı
Bu içerik 793 kez okundu.

Niğde Belediyesi’nin “Haydi Çocuklar Şimdi Spor Zamanı’’ sloganı ile düzenlediği yaz spor okulları için kayıtlar başladı.
7 Temmuz’a kadar sürecek kayıtlar için başvurular Niğde Belediyesi’nde yapılacak.
Niğde Belediyesi, çocukların zihinsel ve bedensel gelişimi ile sosyalleşmelerine katkı sağlamak ve yeteneklerini ortaya çıkarmak için düzenlediği yaz spor okullarına kayıtlar başladı.  12 Haziran’da başlayan ve 7 Temmuz’a kadar devam edecek başvurular Niğde Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’ne yapılacak. Yaz spor okulları kapsamında futbol, basketbol, tekvando ve yüzme olmak üzere 4 branşta eğitim verilecek. Yüzme branşını seçen öğrencilere gözlük ve bone, diğer branşları tercih eden öğrencilere ise tercih ettikleri spor dalına uygun kıyafetler ücretsiz olarak verilecek.
Çocukları yaz spor okullarına davet eden Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, ‘’Çocuklarımızın fiziksel, zihinsel, sosyal ve kültürel gelişimlerini sağlamak amacıyla düzenlediğimiz yaz spor okullarına kayıtlar başlamıştır. Tüm çocuklarımızı, eğlenceli, vakit geçirecekleri yaz spor okullarına davet ediyorum’’ dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda