Advert

Mahallelerde iftar buluşmaları devam ediyor

Mahallelerde iftar buluşmaları devam ediyor
Mahallelerde iftar buluşmaları devam ediyor
Bu içerik 928 kez okundu.

Niğde Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği mahalle iftarlarının altıncısı İnönü Mahallesi’nde gerçekleştirildi. İnönü Mahallesi’nde ilk kez ve vatandaşın yoğun katılımıyla yapılan iftara AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu da katıldı. Niğde Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün ‘mahalle iftarları’ programı vatandaşın gösterdiği yoğun ilgiyle devam ediyor. İlki Fatih Sultan Mehmet Camii’nin açılışıyla başlayan iftar sofrası, sırasıyla Paşa Camii, Niğde Evleri, İlhanlı Mahallesi, Belediye önü ve İnönü Mahallesi’nde gerçekleştirildi.  Ramazan ayı boyunca 12 ayrı noktada iftar sofrası kuracak olan Niğde Belediyesi, bu yılki altıncı İftar sonrasını İnönü Mahallesi’nde açtı.

KAVAKLIOĞLU DA KATILDI 
Niğde Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün İnönü Mahallesi’nde açtığı iftar sofrasında yaklaşık 2 bin kişi aynı anda iftar açtı. İftar öncesinde AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu ve Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, iftar sofrasına katılan vatandaşları selamladı.

NİĞDE BELEDİYESİ SOSYAL BELEDİYECİLİĞİN

EN İYİ ÖRNEKLERİNİ VERİYOR
‘’Ramazan ayının bereketini Niğde Belediyesi’nin mahalle iftarları sayesinde hemşehrilerimizle birlikte yaşıyoruz’’ diyen AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu ‘’ İnönü Mahallemizde belediyemizin verdiği mahalle iftarındayız. Ramazan’ın bereketini hemşehrilerimizle hep beraber yaşıyoruz. Gerçekten muhteşem  bir manzara. Niğde Belediyemiz son yıllarda sosyal belediyeciliğin en iyi örneklerini veriyor. Belediye Başkanımız Faruk Akdoğan’ı ve tüm ekibini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Tüm hemşehrilerimizin mübarek Ramazan ayını kutlarken herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum’’ dedi.
Bu arada Niğde Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün Ramazan Ayı İftar Programı:
14 Haziran Çarşamba Dere Mah.
16 Haziran Cuma Efendibey Mah.
19 Haziran Pazartesi İlhanlı TOKİ
21 Haziran Çarşamba Perşembe 
     Pazarı
23 Haziran Cuma Şahinali Mah.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda