Advert
Advert

Vatandaşlar Halk Günü’nde taleplerini iletiyor

Vatandaşlar Halk Günü’nde taleplerini iletiyor
Vatandaşlar Halk Günü’nde taleplerini iletiyor
Bu içerik 587 kez okundu.

Niğde Valiliğinde yapılan halkla buluşma günleri Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu başkanlığında Pazartesi günleri saat 10.00 ile 11.00 arasında devam ediyor. 
Her Çarşamba günleri Niğde valiliğinde yapılan halkla buluşma günleri Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu başkanlığında Pazartesi günleri saat 10.00 ile 11.00 arası devam ediyor. ‘Halkla Buluşma Günleri’ ile vatandaşla diyalog kurmaya devam edeceklerini belirten Vali Peynircioğlu, “Geleneksel olarak Türk idare sisteminde devlet adamları halkı takip eder, dertlerini araştırır, çözmeye çalışırlar, halkla hemhal olurlar. Halkla buluşma günlerinde halkımıza, hemşerilerimize sunduğumuz rahatlıkla makamlara ulaşma imkanını teyit etmiş olduk. Her hafta talep ve yoğunluk devamlı artmaktadır. Haftada yaklaşık 50 vatandaşımızın sorun ve talepleriyle bire bir ilgilenmeye çalışıyoruz. 
Halkla Buluşma günümüzde konular her geçen gün devamlı çeşitlenmektedir. İlk günlerde sadece yardıma ve iş imkânına yoğunlaşan talepler artık sınırsız bir hale gelmekte ve çok çeşitli alanlarda yönetim mekanizmasından çözüm sürecine girmektedir. Halkımızla buluşmak bizleri çok memnun ediyor. Niğde için iyi ve güzel bir uygulamadır devamını getireceğiz.” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa