Advert
Advert

Şehit Aileleri İftar yemeğinde bir araya geldi

Şehit Aileleri İftar yemeğinde bir araya geldi
Şehit Aileleri İftar yemeğinde bir araya geldi Hamza TAV
Bu içerik 504 kez okundu.

Niğde'de şehit aileleri iftar yemeğinde bir araya geldi. Niğde Şehit aileleri Derneği tarafından düzenlenen iftar programına Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Seyfullah Öselmiş, AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, AK Parti Niğde İl Başkanı Emrah Özdemir, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna, İlçe Kaymakamları, Niğde Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ömer Demir, şehit aileleri ve gaziler katıldı.
Hasbahçem Restaurant’ta düzenlenen iftarda açıklama yapan Niğde Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ömer Demir, iftara gelenlere ayrı ayır teşekkür ederek programda emeği geçenlere teşekkür etti.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ise programda yaptığı konuşmada şunları söyledi; ‘‘Bugün Niğde’de sizlerle beraber olmak benim için çok büyük bir onur. Niğde medeniyetlerin yaşatıldığı bir şehir, Niğde kahramanların yaşadığı şehir, Niğde Anadolu’yu anayurt yapan memleketlerin en güzelidir. Bu güzel memlekette sizlerle beraber olmak, kahramanlarımızın anneleri, babaları, kardeşleri, çocukları ile beraber olmak benim için çok büyük bir onurdur.’’ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
15 TEMMUZ ANISINA...
15 TEMMUZ ANISINA...