Advert
Advert

Niğde’deki Hastanelere yeni 21 doktor atandı...

74. dönem hizmet yükümlülüğü ataması ile hastanelerimize 14 uzman Hekim, 7 pratisyen Hekim olmak üzere toplam 21 doktor atandı.

Niğde’deki Hastanelere yeni 21 doktor atandı...
Niğde’deki Hastanelere yeni 21 doktor atandı...
Bu içerik 1119 kez okundu.

74. dönem hizmet yükümlülüğü ataması ile hastanelerimize 14 uzman Hekim, 7 Pratisyen Hekim olmak üzere toplam 21  doktor atandı.
Bakanlığımız tarafından 74. Dönem devlet hizmeti yükümlülüğü kurası ile tesislerimize atanan hekimlerimiz görev yerlerinde hasta kabulüne başladılar.
Niğde Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Fatih BALCI, bu atama döneminde ilimize toplamda 21 Hekim atandığını ve bunların 14 tanesi uzman hekim  7 hekimin de pratisyen hekim  olarak atandığını söyledi. Genel Sekreter Uzm. Dr. Balcı; “74 . Dönem devlet hizmeti yükümlülüğü ile Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine 3 Dahiliye uzmanı, 2 Göz Hastalıkları Uzmanı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Plastik ve Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı ve Nöroloji Uzmanı olarak  9 Uzman hekim atandı. Bor Devlet Hastanesine, Dahiliye Uzmanı, Genel Cerrah ve 3 Pratisyen Hekim olmak üzere 5 Hekim atandı. Ulukışla İlçe Hastanesine, Dahiliye Uzmanı ve 3 Pratisyen Hekim, Çiftlik İlçe Hastanesine, 1 Pratisyen Hekim, Ömer Halisdemir Üniversitesi Bor Fizik Tedavi Eğitim ve Araştırma Hastanesine de  Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon  Uzmanı atamaları gerçekleştirildi. Hekimlerimizin göreve başlamasıyla birlikte, hastanelerimizin kadroları genişleyerek hastalarımıza daha hızlı ve iyi hizmet vermek için çalışılacaktır. Göreve başlayan tüm hekimlerimize görev yerlerinde başarılar dilerim” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa
İnce’den “ince” vaatler
İnce’den “ince” vaatler