Advert

Talihsiz baba çocuğu önünde darp edildi

Talihsiz baba çocuğu önünde darp edildi
Talihsiz baba çocuğu önünde darp edildi
Bu içerik 1802 kez okundu.

Niğde’de mahkeme kararı ile aldığı çocuğunu, annesine teslim etmeye giden talihsiz baba, eski kayınbiraderi tarafından  darp edildi. Olay Efendibey Mahallesi’nde Turkuaz Apartmanı’nda  meydana geldi. Niğde, Çocuksuz Bırakılan Babalar ve Çocuk Hakları Derneği Başkanı Ali Selman Işık, çocuğunu annesine teslim edeceği zaman kayınbiraderi tarafından darp edildi. 
Olay yerinden alınarak arkadaşları tarafından hastaneye götürülen Işık, polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Dernek Başkanı Ali Selman Işık, yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Evlatlarımızın mutluğu için çalışan bizlerin, evlatlarımızın önünde darp edilmesi küçücük bir çocuğun göz yaşları içinde kalması takdir edersiniz ki çocuklarda tedavisi mümkün olmayan travmalar meydana getirmiştir. Bu çocukların psikolojisini düşünmeyen bireylerin yanında kalması ne kadar doğru” dedi.
Dernek Başkanı Işık, polis karakoluna giderek şikayetçi olduğunu belirtirken şunları söyledi: “Dernek olarak yaptığımız müracaatlar neticesinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı her seferinde çocuk teslim noktalarının kurulacağını söylemektedir. Ne yazık ki İstanbul’da bir babamız öldü, bu kaçıncı darp vakası. Bizler canımızı dişimize takarak ölüm pahasına evlatlarımızı istikrar ile görmeye çalışıyoruz. Teslim noktalarının kurulması için kaç babanın ölmesi gerekiyor” açıklamasında bulundu. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda