Advert
Advert

KOP Okuyor projesinde ödüller sahiplerini buldu

KOP Okuyor projesinde ödüller sahiplerini buldu
KOP Okuyor projesinde ödüller sahiplerini buldu
Bu içerik 555 kez okundu.

Selçuk İlkokulu KOP “Okusun Canlar, Yeşersin Fidanlar” Projesi kapsamında düzenlenen “Veli Kitap Okuma Sınavı” 25 Mayıs 2017 Perşembe günü saat 19:30‘da okulda velilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.  Bu sınav ile velilerin projeye olan desteği sağlanmış olup, veliler öğrencilerine olumlu anlamda rol ve model oldular.  Eğitim ve öğretimin önemli sacayaklarından birisi olan veli desteği bu proje ile bir kez daha pekiştirildi.

Okul çapında başlatmış oldukları Kitap Okuma Kampanyasının yoğun ilgi görmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Okul Müdürü Orhan Çetin, “Okulumuzda düzenlemiş olduğumuz Okusun Canlar, Yeşersin Fidanlar adlı projemizde elde ettiğimiz sonuçlar gerçekten çok verimli oldu. Bu proje sayesinde velilerimizin de çocuklarıyla birlikte kitap okumalarını sağladık. Kampanyaya çocuklarımızın yanı sıra velilerimiz de yoğun ilgi gösterdi dedi.   Projede öğrenciler ile birlikte velilerin de kitap okumaya olan ilgisini artırmak, okuma kültürünün oluşmasını onların çocuklarına örnek olmasını sağlamak amacıyla, veliler arasında Kitap Okuma Sınavı düzenlendiğini söyledi.

Veli Kitap Okuma Sınavı'nda  Esin Altınel Dokuz 1. ,  Gaye Nakipoğlu 2. ve  İbrahim Eroğlu 3. oldu. Dereceye giren velilere “Katılım Belgesi” ile, proje temalı hediyeleri törenle takdim edildi. Veli Kitap Okuma Sınavı’na katılmış olan diğer katılımcılara da katkılarından dolayı teşekkür edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa