Advert
Advert

Vali Peynircioğlu; “Tüm sıkıntılara ortağız”

Niğde’nin ilçe ve ilçelere bağlı köy ve kasabalarında ikamet eden Şehit Aileleri ve Gaziler ile Koruyucu Ailelerle bir araya geldiği iftar yemeğinde, Şehit Aileleri ve Gazilere seslenen Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu; “Bizler Kamu Görevlileri olarak sizlerin emrindeyiz. Sizlerin dertlerine ve tüm sıkıntılarına ortağız.” dedi.

Vali Peynircioğlu; “Tüm sıkıntılara ortağız”
Vali Peynircioğlu; “Tüm sıkıntılara ortağız”
Bu içerik 846 kez okundu.

Niğde’nin ilçe ve ilçelere bağlı köy ve kasabalarında ikamet eden Şehit Aileleri ve Gaziler ile Koruyucu Ailelerle bir araya geldiği iftar yemeğinde Şehit Aileleri ve Gazilere seslenen Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu; “Bizler Kamu Görevlileri olarak sizlerin emrindeyiz. Sizlerin dertlerine ve tüm sıkıntılarına ortağız.” dedi.

Niğde Valiliği’nce tertiplenen iftar yemeğine Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu ve eşi Gülay Peynircioğlu ile Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri, AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen ve eşi Fatma Özegen, AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu ve eşi Gonca Kavaklıoğlu, Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Seyfullah Öselmiş, Adalet Komisyonu Başkanı Osman Soydal, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İslam Emiroğlu, Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Görür, Baro Başkanı Hüseyin Demirbilek, İlçe Kaymakamları ve İlçe Belediye Başkanları, İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris Tataroğlu,  İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, , İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna, Sivil Toplum Kuruluşu Başkan ve Temsilcileri, Protokol Eşleri, Şehit Aileleri ve Gaziler ile  koruyucu aileler katıldı.

İftar yemeğinin ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı İslam Emiroğlu, AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu ve Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri AK Parti Niğde Milletvekili Erdoğan Özegen birer selamlama konuşması yaptılar.

Düzenlenen programda konuşan Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu, “Vatana yaptıkları hizmetin borcunu asla ödeyemeyeceğimiz, başımızın tacı şehitlerimizin değerli yakınları, çok kıymetli Kahraman Gazilerimiz; Devletimiz, Hükümetimiz, siz Şehit yakınlarımız ve Gazilerimiz için tabi ki elinden ne geliyorsa yapıyor, yapmaya devam edecek. Ben de ifade etmeliyim ki biz Kamu Görevlileri olarak her zaman sizlerin emrindeyiz. Her türlü derdinizde, sıkıntınızda başta ilin Valisi olarak ben ve tüm Kamu Görevlileri her zaman için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Bugün ayrıca kutsal bir görevi üstlenen koruyucu ailelerimizde bizlerle birlikteler. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza aile olmak oldukça önemli bir görev. Bu vesileyle bu önemli görevi üstlenen koruyucu ailelerimizi de tebrik ediyorum. Bu vesileyle herkese tekrar hoş geldiniz diyorum.” şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi işinin patronu ol
Kendi işinin patronu ol
Çiftlik İlçesi Şehit Nurettin Tekin Z Kütüphanesi açıldı
Çiftlik İlçesi Şehit Nurettin Tekin Z Kütüphanesi açıldı