Advert
Advert

Özegen’den Çevre Haftası ziyareti

5 Haziran Dünya Çevre haftası kapsamında TBMM İdare Amiri Ak Parti milletvekili Erdoğan Özegen Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünü ziyaret ederek, ''5 Haziran Dünya Çevre Haftasını'' kutladı.

Özegen’den Çevre Haftası ziyareti
Özegen’den Çevre Haftası ziyareti
Bu içerik 535 kez okundu.

5 Haziran Dünya Çevre haftası kapsamında TBMM İdare Amiri AK Parti Milletvekili Erdoğan Özegen, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünü ziyaret ederek,  ''5 Haziran Dünya Çevre Haftasını'' kutladı.

Niğde çevre ve Şehircilik İl müdürü Hamdi Görkem Gençtürk’ü makamında ziyaret eden TBMM İdare Amiri AK Parti Milletvekili Erdoğan Özegen; “Yaşadığımız çevreyi ve doğayı korumak bizlerin en asli görevidir. Unutulmamalıdır ki, biz doğayı koruduğumuz sürece, doğa da bizi korur. Bu noktada hepimize bir takım görevler düşmektedir. Çevre kirliğine yol açacak davranışlardan uzak durmalıyız. Çünkü dengesini bozduğumuz, kirlettiğimiz çevre, bizim sağlığımızı etkiler. Çevreyi koruyup kolladığımız gibi, çevre kirliliğine engel olanları da uyarmak, insani bir görevdir. Nefes aldığımız havanın, içtiğimiz suların, yaşadığımız çevrenin temiz olmasının yolu, çevre kirliliğine engel olmaktan geçer.” diye konuştu.

“Sağlıklı çevre, sağlıklı toplum olmadıktan sonra dünyada hiçbir şeyin önemi yoktur.” diyen Milletvekili Özegen, “Bir nefes sıhhat ve sağlıktan daha değerli bir şey yoktur. Bu bağlamda, tüm insanlığa yaşanabilir ve temiz bir çevrede, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diliyor, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nü kutluyorum.” ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi işinin patronu ol
Kendi işinin patronu ol
Çiftlik İlçesi Şehit Nurettin Tekin Z Kütüphanesi açıldı
Çiftlik İlçesi Şehit Nurettin Tekin Z Kütüphanesi açıldı