Advert

Niğde Özel Akkol Okullar’ından şölen gibi yıl sonu etkinliği

Niğde Özel Akkol Okullar’ından şölen gibi yıl sonu etkinliği
Niğde Özel Akkol Okullar’ından şölen gibi yıl sonu etkinliği
Bu içerik 3019 kez okundu.

Niğde Özel Akkol Okulları  öğrencileri yılsonu etkinliği düzenledi.

Şehit Ömer Halisdemir Üniversitesi Kongre Merkezi 1923 Nolu Salonda  düzenlenen etkinlikte, Niğde Akkol Okulları  öğrencileri, şölen havasında hazırlamış oldukları yıl sonu etkinliklerini sundular.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Sene Sonu Gösteri Programı’nda açılış konuşmasını Niğde Akkol Okulları  Müdürü Burcu Atlı  yaptı. Atlı konuşmasında şunlara değindi: “Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında çağdaş değerleri benimseyen, mükemmeli arayan, yeniliklere ve gelişime açık okulumuzda, ögrencilerimizi birer dünya vatandaşı olarak yetiştirme konusunda vereceğiniz destek, bizleri hedeflerimize kolayca ulastıracak, öğrencilerimizin kendilerini gerçekleştirmelerine ve dönüşümlü düşünmelerine katkı sağlayacaktır.  Yeter ki onlar bizlerin açtığı yolda yürüyen ve bizlerin onlara güvendiği kadar kendilerine güvenen bireyler olsunlar. Bizim öğrencilerimiz sınavlarda, sporda ,sanatsal alanlarda niğde’nin gurur duyacağı çocuklar olacaklardır.biz bunun için ; onlara,sizlere ve kadromuza güveniyoruz.”

BU YIL İLK MEZUNLAR

Geçen iki yılda neler yapıldığına da değinen Niğde Akkol Okulları  Müdürü Burcu Atlı  “Lisemiz ve büyük spor salonumuz 2016 eylül ayında eğitim-öğretime başladı.  Anaokulumuzu bağımsız bir binada özel niğde akkol anaokulu olarak faaliyete geçirdik. Spor kulübümüzü kurduk ve de  Niğde Kolej spor kulübümüz bölgesel ligde Niğde yi temsil etmeye devam ediyor. Okulumuzun bahçesini bitişik parselleri alarak büyütüyoruz .Okul kapanınca bu konu ile ilgili çalışmalarımız başlayacak olup; eylül ayına hazır olacaktır. Bu yıl  ilk mezunlarımızı vermenin gururu ile teog sınavına giren 40 öğrencimizde 6 tam puan çıkartıp,  tüm derslerde 18 ila 19 ortalamayı yakalamış öğrenci ve öğretmenlerimizi kutluyorum” dedi.

“KIYMETLİ VELİLER”

Konuşmasında öğrenci velilerinede seslenen Atlı  “Ben sizlerin huzurunda ; anaokulu-ilkokul-ortaokul –lise ve dil kursu ile  bizlere niğde ‘nin en büyük eğitim kurumunda çalışma ve aynı çatı altında toplanma imkanı sunan sayın kurucularımız murat bayrı ve hakan bayrı ya teşekkür ve minnetlerimi sunarım. Yine  sizlerin huzurunda ; başta idareci arkadaşlarım ve tüm öğretmenlerimize bir dönem boyunca yararlı ve fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Bugün güzel bir gün. öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz müfredatı bitirdikten sonra günlerdir bu gösteri için hazırlık yapıyorlar.Bu güzel günde hepinize değerli vaktinizi ayırıp katıldığınız için teşekkür ederim” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Uzman Çavuş Son Yolculuğuna Uğurlandı
Metin Usta’ya Son Veda
Metin Usta’ya Son Veda