Advert
Advert

51 Nolu Kooperatif’in yeni Başkanı Selami Ördek oldu

51 Nolu Kooperatif’in yeni Başkanı Selami Ördek oldu
51 Nolu Kooperatif’in yeni Başkanı Selami Ördek oldu
Bu içerik 462 kez okundu.

S.S. 51 Nolu Niğde Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi  son model ve engelli rampalarıyla donatılmış otobüslerle çevre illere örnek gösteriliyor. 
Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi, geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulunda yeni Başkan Selami Ördek olmuştu. 64 kişinin oy kullandığı seçimde, Selami Ördek 37 oy alırken, Mustafa Ataç ise 27 oy aldı. Birlik beraberlik içerisinde gerçekleşen Genel Kurulda Selami Ördek yeni başkan olurken, yönetim kurulu üyeleri ise Emin Çevik ve Benan Günay oldu.
Niğde için en iyisini yapma gayretinde olacaklarını belirten yeni Başkan Selami Ördek, açıklamasında şunları söyledi: ‘‘Geçen hafta Perşembe günü yaptığımız genel kurulda 64 kişinin katılımı oldu. 64 kişini katılımıyla iki liste halinde seçime gittik. 64 oyun 37’sini alarak buraya geldik. Üyeler bizi uygun gördüler çok teşekkür ediyoruz kendilerine. İnşallah bundan sonraki hedeflerimiz yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarla 64 arkadaşımızın menfaatlerini korumak. Tek hedefimiz halka vatandaşa daha iyi hizmetler verebilmek. Vatandaşların taleplerini karşılamak için de 221 15 59 nolu telefon hattını hizmetlerine sunacağız. Bu telefon numarasından bize ulaşanların sorunlarıyla ilgilenip şoförler hakkında ilgili cezai işlemleri uygulayabiliriz. Bundan sonra Niğde için ne iyiyse, biz de bunları yapmak için geldik. Yönetici arkadaşlarla birlikte daha iyisini yapmaya çalışacağız. Zaten biz Türkiye’de ulaşım sektöründe kendimizi lider görüyoruz. Çalışma ve kartlı sistemimizle çevre illere de örnek olmaya devam ediyoruz. Kooperatifimizi daha iyi yerlere getirmek için çalışmaya devam edeceğiz.’’

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnce’den “ince” vaatler
İnce’den “ince” vaatler
Kendi işinin patronu ol
Kendi işinin patronu ol