Advert
Advert

Prenses Plus Okul Dünyası açıldı

Prenses Plus Okul dünyası Niğde Merkez Saruhan Mahallesi. Dr. Sami Yağız caddesinde açıldı.

Prenses Plus Okul Dünyası açıldı
Prenses Plus Okul Dünyası açıldı
Bu içerik 1103 kez okundu.

Prenses Plus Okul dünyası Niğde merkez Saruhan Mahallesi. Dr. Sami Yağız caddesinde açıldı.

Prenses Plus Okul dünyası, Defacto ve Koton giyim markalarını birleştirerek oluşturduğu Okul Dünyasının açılışı gerçekleştirildi.

Prenses Plus‘ın açılışına Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, İl Genel Meclisi Başkanı  Bülent Küçüktuna, Niğde İl Jandarma Alay Komutanı İdris Tataroğlu, İl Emniyet Müdürü  Ali Kemal Kurt, İl Müftüsü Alaaddin Gürpınar ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış öncesi davetlilere kısa bir konuşma yapan Prenses Plus iş yeri sahibi Alim Yeşil,  Niğde’de giyim sektöründe 30 yılı aşkındır hizmet verdiklerini belirtirken,  yeni açtıkları mağaza ile de daha geniş yelpazede hizmet sunacaklarını söyledi. Yeşil, ayrıca  açılış programına katılanlara  teşekkür etti.

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ise “Niğde’de son dönemlerde yeni mağazaların açılması bizi mutlu ediyor.  Çünkü yeni açılan mağazalar, Niğde’nin ticaret hacminin gün geçtikçe geliştiğini ve  arttığını gösteriyor. Prenses Plus‘ı açarak hizmete sunan işletme sahibi Alim Yeşil’i kutluyorum.” Dedi.

Yapılan konuşmaların ardından İl Müftüsü Alaaddin Gürpınar’ın yaptığı dua sonrası Prenses Plus Okul dünyasının açılışı gerçekleştirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnce’den “ince” vaatler
İnce’den “ince” vaatler
Kendi işinin patronu ol
Kendi işinin patronu ol