Advert
Advert

Gürer Çamardı ilçesini ziyaret etti

Gürer Çamardı ilçesini ziyaret etti
Gürer Çamardı ilçesini ziyaret etti
Bu içerik 435 kez okundu.

CHP ilçe başkanı Mahmut Kurşun ve ilçe üyeleriyle Çamardı’da referandum sonuçlarını değerlendiren Gürer, halkın parlamenter sistemden yana oy kullanmasına rağmen YSK kararlarıyla seçimin sonucunun değiştiğini söyledi. Seçimin sonuçlarının değişmesinde kullanılan mühürsüz oyların seçim sonuçlarını değiştirdiğini söyleyen Gürer, yasal zeminde her türlü hak arayışı içerisinde olacaklarını belirtti.

Gürer, Çamardı’nın tüm sorunlarını Meclis gündemine taşıdığını ve bunların takipçisi olduğunu belirtti. Üreticilerin sorunlarını sık sık dile getirdiğini söyleyen Gürer Referandumda hayır oyu verdikleri için teşekkür etti.

BADEMDERE’Yİ DE ZİYARET ETTİ

Çamardı ilçe örgütünü ziyaret eden Gürer daha sonra CHP Çamardı ilçe örgütüyle beraber esnaf ve vatandaşları ziyaret ettikten sonra Bademdere köyünde vatandaşlarla buluştu.

Çamardı ilçesi Bademdere köyünde yurttaşlarla bir araya gelen Niğde milletvekili Gürer, yaptığı açıklamalarda şunları söyledi: “YSK yaptığı usulsüzlüklerle beraber seçimin kaderini bir anlamda değiştirmiştir. Meclisin belirlediği kanunu görmezden gelerek mühürsüz oyları kabul etmiş ve yasa dışı karar vermiştir. 2019 yılında yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimleri bizim için son virajdır. Seçilecek cumhurbaşkanını ‘Hayır’ düşüncesindeki vatandaşlarımızı kucaklayabilirse yeniden parlamenter sisteme geçisin önü açılır” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa
İnce’den “ince” vaatler
İnce’den “ince” vaatler