Advert
Advert

Geleneksel Ramazan uygulaması başlıyor

Ayhan Şahenk Vakfı kurucusu merhum Ayhan Şahenk’in,Niğde’de başlattığı ve her yıl aksatmadan sürdürdüğü geleneksel Ramazan Ayı Kuru Gıda Yardım Paketilerini bu yıl 22 Mayıs-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında ihtiyaç sahibi ailelere ulaştıracak.

Geleneksel Ramazan uygulaması başlıyor
Geleneksel Ramazan uygulaması başlıyor
Bu içerik 811 kez okundu.

Ayhan Şahenk Vakfı, kurucusu merhum Ayhan Şahenk’in Niğde’de başlattığı ve her yıl aksatmadan sürdürdüğü geleneksel Ramazan Ayı Kuru Gıda Yardım Paketi’ni bu yıl 22 Mayıs-26 Mayıs 2017 tarihleri arasında ihtiyaç sahibi ailelere ulaştıracak.
Ayhan Şahenk Vakfı tarafından ihtiyaç sahibi ailelere her yıl yapılan Ramazan Ayı Kuru Gıda Yardımı bu yıl 22 Mayıs-26 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.
Niğde merkezde Bin, ilçelerde 400’er koli olmak üzere, toplam 3 Bin koli ‘Kuru Gıda Yardımı’ paketi Niğde Valiliği’ne ve kaymakamlıklara ulaştırılacak.
Vakfın ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağı bu yardımların yanı sıra, Doğuş Grubu çalışanlarından arzu edenler de geçen yıl olduğu gibi bu yıl da her bir yardım paketinin maliyeti kadar tutarı Vakfa bağışlayarak bu projeye katılabilecekler.
Böylece Kuru Gıda Yardımı’ ndan daha çok kişinin yararlanması sağlanacak. Ayrıca her yıl kurulan geleneksel Ayhan Şahenk İftar Sofrası, bu yıl da Niğde Belediyesi’ne ait Hüdavent Hatun Salonu’nda Niğdelileri ağırlayacak.
Ramazan ayı boyunca açık olacak iftar sofrasının yemekleri, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da AŞ-SAN firması tarafından hazırlanıp ve dağıtılacak.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnce’den “ince” vaatler
İnce’den “ince” vaatler
Kendi işinin patronu ol
Kendi işinin patronu ol