Advert
Advert

SGK İl Müdürü Kanal 68’e konuk oldu

SGK İl Müdürü Kanal 68’e konuk oldu
SGK İl Müdürü Kanal 68’e konuk oldu
Bu içerik 515 kez okundu.

Niğde SGK İl Müdürü Mustafa Aydoğdu Kanal 68 ekranlarında yayınlanan ‘’ Ayşegül Aslan ile Sohbet’’ tadında programının bu haftaki konuğu oldu. Niğde İl Müdürlüğü hizmet binasında yapılan programda, bu yıl 15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak sosyal güvenlik haftası etkinlikleri ve Çalışma Hayatında Milli Seferberlik kapsamında Niğde’de yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

Çalışma Hayatında Milli Seferberlik çalışmalarının üzerinde duran Aydoğdu; “İl Müdürlüğümüzce bizzat şahsımındı olduğu bir heyetle her hafta düzenli olarak Emekli, asgari ücretli, engelli, gazi, şehit yakını, hibe kapsamında iş kuran engelli, iade kapsamında tıbbi cihaz kullanan hastalar, organize sanayi bölgesi yönetimi, işyerlerini ziyaret edilmektedir. Bu kapsamda toplam 400 kişiye ulaşılmıştır.” dedi.

Daha sonra 15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak sosyal güvenlik haftası etkinlikleri hakkında da bilgi veren İl Müdürü Aydoğdu; ”Hafta boyunca protokol ziyaretleri, sivil toplum kuruluşları yöneticileri ziyaret edilmekte Sosyal Güvenlik haftası ile ilgili bilgilendirme ve tanıtım faaliyetleri yapılmaktadır. Amacımız; Kurumsal yapımızı güçlendirmek toplumun her kesiminde kabul gören sosyal güvenlik bilincini oluşturmak ve mevzuat doğrultusunda vatandaşları doğru bilgilendirmek olacaktır” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa