Advert
Advert

Belediye çalışıyor, Niğde değişiyor

Altyapı ve üstyapı hizmetlerine aralıksız devam eden Niğde Belediyesi bu kapsamda şehir genelindeki su hatları ve bütünlüğü bozulmuş yollarda yenileme çalışması yapıyor.

Belediye çalışıyor, Niğde değişiyor
Belediye çalışıyor, Niğde değişiyor Hamza TAV
Bu içerik 590 kez okundu.

Altyapı ve üstyapı hizmetlerine aralıksız devam eden Niğde Belediyesi, bu kapsamda şehir genelindeki su hatları ve bütünlüğü bozulmuş yollarda yenileme çalışması yapıyor.

Niğde Belediyesi, şehre daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için su hatları ve kaldırımlarda başlattığı bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını yoğun bir tempoyla sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bir yandan bisiklet yolunda asfalt çalışması yapılırken diğer yandan da Derbent Kavşağı karşısında kilitli parke döşemesi gerçekleştiriliyor. Ayrıca Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü’ne bağlı ekipler de Selçuk Mahallesi, Amas Mevkii, Derbent Karşısı ve ara sokaklarda bulunan kanalizasyon hatlarını yeniliyor. Şehrin muhtelif noktalarında içme su ve kanalizasyon hatlarında hummalı bir çalışma yürüten ekipler zaman içinde deforme olan hatları değiştirerek şehri daha sağlıklı bir altyapıya kavuşturuyor.

Şehre yakışan hizmet kalitesini ortaya koymak adına ekiplerin yoğun bir şekilde çalıştığını söyleyen Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, ‘’ Mahallelerimizin duyduğu ihtiyaçları belirleyip, çalışma programımızı oluşturuyoruz. Şehir genelinde altyapı ve üstyapı çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor’’ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
15 TEMMUZ ANISINA...
15 TEMMUZ ANISINA...