Advert
Advert

Şimşekler kuşak atladı

Şimşekler kuşak atladı
Şimşekler kuşak atladı
Bu içerik 1024 kez okundu.

Şimşek Spor Kulübü, 2017- 1.Dönem Kuşak Sınavı’nı yaptı. Sınavda başarılı olarak bir üst kuşağa geçmeye hak kazanan sporcular başarılarını, eski kuşaklarını havaya atarak kutladı. Şimşek Spor Kulübü sporcuları, yılda 3 kez yapılan sınavın ilkini başarıyla tamamladı. Birçoğu ilk defa sınava giren sporcular oldukça heyecanlıydı. Yapılan 2017- 1.Dönem Kuşak Sınavı’ndan başarıyla çıkan sporcular, yeni kuşaklarını takmadan eski kuşaklarını havaya atarak başarısını kutladı.

KULÜBÜMÜZ BAŞARILARINI TEKRAR EDECEK

Başarının gelecek açısından ümit verici olduğunu belirterek, üst kuşak sporcularla birlikte başarılı sporculara yeni kuşaklarını takan Şimşek Spor Kulübü Direktörü Ufuk Şimşek; “ 1994 yılından bu tarafa ilimize ve ülkemize başarı anlamında büyük katkılar sağlayan Şimşek Spor Kulübü, bünyesinden birçok milli sporcu ve Türkiye dereceleri çıkardı. Avrupa, Balkan ve Uluslararası maçlarda madalyalar kazanan sporcular yetiştiren kulübümüz bunları tekrar edecektir. Yeni kurduğu altyapı ile yine Türkiye dereceleri ile Milli Takıma sporcu vermeye devam edecektir” dedi.

 Ufuk Şimşek; “Hem duruşu hem de ahlaki yapısı ile madalya almayı hak eden madalyayı aldıktan sonra taşımasını bilen sporcular yetiştirmek tek hedefimizdir. Ülkesini bayrağını seven bireyler her daim başarılı olacaklardır. Yürüdükleri yolda sporcularımıza başarılar diliyorum. Başarı her şeye rağmen yapılır, her şeye rağmen  başaracaklarına inanıyorum” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa