Advert
Advert

Harp Malulü Derneği’nden Nebol’e teşekkür

Harp Malulü Derneği’nden Nebol’e teşekkür
Harp Malulü Derneği’nden Nebol’e teşekkür
Bu içerik 897 kez okundu.

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimler Derneği Niğde Şube Başkanı Ramazan Yıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan İpek ve Yavuz Özkul ile birlikte,  İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Nebol’a teşekkür ziyaretinde bulunarak dernek flaması hediye etti.

Şubelerinin oluşumunda yapmış olduğu katkılarından dolayı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Nebol’a ziyarette bulunan Yıldız, şubenin kuruluş amacının Gazilerine, Şehitlerine, onların geride bıraktıklarına sahip çıkmak ve sorunlarını çözmek olduğunu söyledi.

 Yıldız, ziyarette yaptığı konuşmasında Nebol’e  “Gazilerimize, Şehitlerimize ve onların yakınlarına sahip çıkmak, her türlü sorunlarında yanlarında olmak gayesiyle kurulmuş olan şubemize katkılarından dolayı size teşekkürlerimizi  sunuyoruz” dedi.

Genel Sekreter Ali Nebol ise; “Öncelikle, bu vatanı kanlarıyla sulayan Şehitlerimize, canını ortaya koyup savaşan Gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum. Vatana emanet ettiklerini koruyup kollamak, geride kalanlarına yalnız olmadıklarını hissettirmek bizim öncelikli görevimizdir. Bir gül bahçesine girercesine vatan için kara toprağın altına giren Şehitlerimize, gözünü kırpmadan ileri atılan Gazilerimize küçücük bile olsa bir katkıda bulunabilmişsek ne mutlu bizlere asıl ben kendilerine böyle bir fırsat sağladıkları için müteşekkirim” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa