Advert
Advert

Başkan Akdoğan’dan Miraç Kandili mesajı

Başkan Akdoğan’dan Miraç Kandili mesajı
Başkan Akdoğan’dan Miraç Kandili mesajı
Bu içerik 667 kez okundu.

 

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Akdoğan mesajında, ‘’Mübarek üç aylar içerisinde idrak ettiğimiz Miraç Kandili’nin tüm islam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum’’ dedi.

Belediye Başkanı Faruk Akdoğan yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi. ‘’ Miraç; birçok ilahi hikmeti, sırrı ve bereketi içinde barındıran mübarek gecelerimizden birisidir. Miraç bir yükseliştir. Sevgili peygamberimizin Yüce Allah’ın huzuruna yükseldiği gün olan Miraç Kandili’nde hayatımızın ve geçmişin muhasebesini yapmak çok iyi bir fırsattır. Bizlerde bu fırsatı bilmeli ve en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Semanın kapılarının ardına kadar açıldığı, rahmetin, merhametin ve mağfiretin bol bol yağdığı böyle bir gecede Yüce Mevla’dan bağışlanma dilemeli, küsler barışmalı, kırgınlıklar giderilmelidir’’ dedi.

‘’Kandil geceleri birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirdiği gibi kulun Allah’a daha çok yakınlaşmasını da sağlar’’ diyen Akdoğan ‘’ Mübarek üç aylar içerisinde idrak ettiğimiz Miraç Kandili’nin tüm islam alemine hayırlar getirmesini diliyor, birliğimizin ve kardeşliğimizin güçlenmesini temenni ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
Muzaffer Şahiner hayatını kaybetti
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa