Advert
Advert

Başkan Akdoğan’dan minik öğrencilere AVM müjdesi

Başkan Akdoğan’dan minik öğrencilere AVM müjdesi
Başkan Akdoğan’dan minik öğrencilere AVM müjdesi
Bu içerik 505 kez okundu.

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Sosyal Bilgiler Dersi kapsamında belediyeyi ziyaret eden ve birimleri gezerek çalışma sistemleri hakkında bilgi alan Kemal Aydoğan İlköğretim Okulu öğrencilerini Belediye Meclis Salonu’nda ağırladı. Minik öğrencilerin sorularını yanıtlayan Başkan Akdoğan, Niğde’ye 2 yıl içinde Alışveriş Merkezi (AVM) yapılacağını müjdeledi.

Kemal Aydoğan İlköğretim Okulu 4. Sınıf Öğrencileri, Sosyal Bilgiler Dersinin Yerel Yönetimler konusu ile ilgili olarak Niğde Belediyesi’ni ziyaret ettiler. Belediye Başkanlığı bünyesindeki birimleri gezen öğrenciler, belediye hizmetlerinin işleyişi hakkında yetkililerden bilgi aldılar.

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ise Belediyeyi ziyaret eden minik öğrencileri Belediye Meclis Salonu’nda ağırladı. Öğrencilerle sohbet eden ve soruları yanıtlayan Başkan Akdoğan’a bir öğrenci de çocukların belediyeden taleplerini içeren bir mektup verdi. Başkan Akdoğan, mektubu inceleyeceğini ve mektubun içeriğindeki talepleri yerine getirmeye gayret göstereceklerini ifade etti.

Bir öğrencinin “Niğde’ye AVM yapılacak mı” şeklindeki sorusunu da yanıtlayan Başkan Akdoğan, “Aslına bakılırsa AVM yapılması belediyelerin görevi değildir. Ancak biz Niğde Belediyesi olarak ilimize bir AVM yapılmasını teşvik ediyoruz. Bu konuda yap-işlet-devret modeli ile bir AVM yapılması konusunda görüşmelerimiz devam ediyor. Ümit ediyorum ki 2019 yılının sonuna kadar Niğde’miz bir AVM’ye kavuşur” dedi. Müjdeyi alan öğrenciler Başkan Akdoğan’ı uzun süre alkışladı.

Akdoğan, ziyaretlerinden dolayı Kemal Aydoğan İlköğretim Okulu öğrencilerine teşekkür ederek derslerinde başarılar diledi.  Minik ziyaretçilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Akdoğan günün anısına öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kendi işinin patronu ol
Kendi işinin patronu ol
Çiftlik İlçesi Şehit Nurettin Tekin Z Kütüphanesi açıldı
Çiftlik İlçesi Şehit Nurettin Tekin Z Kütüphanesi açıldı