Aile başı 1100 kg kömür dağıtılıyor

Aile başı 1100 kg kömür dağıtılıyor
Aile başı 1100 kg kömür dağıtılıyor Tuncay Aytaş
Bu içerik 497 kez okundu.

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) aracılığı ile Niğde’de 8 Bin 800 Ton kömürün vatandaşın kapısın önüne kadar dağıtımının yapılmaya başlandığını belirtti.
Niğde SYDV aracılığı ile merkez ve köylere dağıtılmak üzere ihtiyaç sahibi ailelere hazırlanan kömür yardımı, bu yıl da düzenli olarak dağıtılmaya başlandığının altını çizen Şimşek, ‘‘Aile başı bakanlık tarafından belirlenen 1 ton 100 kg olmak üzere merkezde 4 Bin Ton ve köylere ise 4 bin 800 Ton kömür dağıtımının yapılmaya başlandı. Ayrıca 7 köyde dağıtım işlemlerinin tamamlandı, diğer yerlerde devam ediyor. Dağıtımın önümüzdeki ay tamamlanacağını düşünüyoruz’’ dedi.
KÖMÜR DAĞTIMINDA HİÇ BİR PROMLEM YOKTUR
Şimşek ‘’İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza daha önceki yıllarda valilik ve mütevelli heyeti tarafından dağıtılacak olan kömür miktarı belirlenmekteydi. Ancak bu yıl bakanlığımız tarafından iklim ve hava şartlarına göre bölge bölge belirlenmiş olup bu yıl ihtiyaç sahibi ailelerimize 1 ton 100 kg olarak dağıtılmaya başlanmış ve aynı zamanda önceki yıllarda aileler kendi imkanları ile kömürleri alıp evlerine götürürken bu yıl vatandaşlarımızın evlerinin hatta kömürlüklerinin önüne kadar görevlilerimiz tarafından teslimi yapılmakta olup şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşılmadı.’’ İfadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu

seks shop | seks shop | seks shop | istanbul seks shop | istanbul seks shop | istanbul sex shop | sex toys istanbul