Kaymakam Demirtaş'tan İlköğretim Haftası mesajı

Kaymakam Demirtaş'tan İlköğretim Haftası mesajı
Kaymakam Demirtaş'tan İlköğretim Haftası mesajı Tuncay Aytaş
Bu içerik 162 kez okundu.

Ulukışla İlçe Kaymakamı İsmail Demirtaş, İlköğretim haftası nedeniyle bir mesaj yayınlayarak ‘’2019-2020 eğitim- öğretim yılının Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş, fedakârca görevini ifa ederken şehitlik makamıyla şereflenen, gazilik unvanıyla onurlanan eğitim camiamızın aziz neferlerini saygı ve şükranla yâd ediyorum. Eğitim öğretim hizmetlerini yürüten bütün personelimize ve sevgili öğrencilerimize başarılarla dolu bir yıl diliyorum” dedi.
Demirtaş “Milletimizin istikbalinin emanet edileceği çocuklarımızın; gelecekteki hedeflerine ulaşmadaki en güçlü aşamalarından biri olan 2019-2020 eğitim-öğretim yılına hep birlikte girmenin mutluluğu içerisindeyiz. Tarihin her döneminde insanlığa değer katan milletimizin daha müreffeh yarınlara ulaşması yolunda, en güçlü ve etkili kaynağının eğitimli genç nesillerimiz olduğunun bilincindeyiz. Ülkemizin ileriye dönük hedeflerini gerçekleştirerek çağdaş medeniyetler düzeyinin üstüne çıkma ufku ve hedefleri doğrultusunda çalışan ve üreten ülkemizin temel gücü de yine eğitimdir, eğitimcidir. Bu bilinç ve hassasiyet içerisinde sarsılmaz bir azim, değişmez bir kararlılık isteyen ilim, irfan yolculuğu yediden yetmişe tüm milletimizin müşterek gayesi ve mücadelesidir. Sevgili öğrenciler, sizleri gönülden seviyor ve güveniyoruz. Eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerdeki başarılarınızın devam edeceğine inanıyor, eğitim-öğretim hayatınızda kendiniz, aileniz, memleketiniz, ülkeniz ve tüm insanlık için faydalı çalışmalara imza atmanızı bekliyoruz” diye konuştu.
Kaymakam Demirtaş, “Ülkemizin yarınlarını hazırlayan öğretmenlerimiz, taşıdıkları ağır sorumluluğun bilinciyle kendilerini çok iyi yetiştirmeli, gelişen teknolojiyle birlikte değişen zamana ve hızla ilerleyen bilgi akışına iyi adapte olmalıdırlar. Ancak bu şekilde, hazırlayacakları irfan ordusu; ülkemizin, çağdaş uygarlık seviyesinin zirvesinde yerini almasını sağlayabilecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş bulunan, fedakârca görevini ifa ederken şehitlik makamıyla şereflenen, gazilik unvanıyla onurlanan eğitim camiamızın aziz neferlerini saygı ve şükranla yâd ediyorum. Eğitim-öğretim hizmetlerini yürüten bütün personelimize ve sevgili öğrencilerimize başarılarla dolu bir yıl diliyorum” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu

seks shop | seks shop | seks shop | istanbul seks shop | istanbul seks shop | istanbul sex shop | sex toys istanbul