Eğitim kalitesini artırmak için çalışıyoruz

Eğitim kalitesini artırmak için çalışıyoruz
Eğitim kalitesini artırmak için çalışıyoruz Tuncay Aytaş
Bu içerik 492 kez okundu.

Çamardı Kaymakamı İsmail Demirtaş başkanlığında 2019-2020 eğitim öğretim yılı okul güvenliği toplantısı yapıldı.
Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam İsmail Demirtaş'ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Özcan Arsal, İlçe Emniyet Amiri Eren Özer, Milli Eğitim Müdür V. Sinan Savran, okul müdürleri ve okul-aile birliği başkanları katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Kaymakamı Demirtaş, önümüzdeki eğitim-öğretim sezonunda öğrencilerimizin huzurlu bir ortamda eğitim görmeleri için okul içlerinde ve çevrelerinde gereken her türlü tedbirin alınacağını söyledi. 
Alkol, uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklarla mücadelede kesin kararlı olduklarını belirten Demirtaş, “Bütün okullarımızı içten ve dıştan kontrol edeceğiz. Okulların açılış ve kapanış saatlerinde emniyet güçlerimizden irtibat görevlisi orada olacak. Ayrıca, öğrenci yurtlarının eksiklikleri de tespit edilip giderilecek. İlçemizin eğitim kalitesini daha da ileri seviyelere çıkarmak için çalışıyoruz.” dedi. 
Toplantı, İlçe kaymakamı ve katılımcılar arasında, 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında okullarda alınacak güvenlik tedbirlerinin görüşülmesi ile sona erdi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu

seks shop | seks shop | seks shop | istanbul seks shop | istanbul seks shop | istanbul sex shop | sex toys istanbul