‘Kırsal Kalkınma Destekleri’ tanıtım toplantısı yapıldı

‘Kırsal Kalkınma Destekleri’ tanıtım toplantısı yapıldı
‘Kırsal Kalkınma Destekleri’ tanıtım toplantısı yapıldı Tuncay Aytaş
Bu içerik 180 kez okundu.

Niğde Ticaret ve Sanayi Odasında (NİTSO) Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlar 13. Etap %50 Hibe Projeleri tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
Programa Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu, NiTSO Meclis Başkanı Serdar Ecemiş, Niğde Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Uyanık, İl Tarım ve Orman Müdür Vekili H. Yusuf Parlak katuldı. Başkan Katırcıoğlu açıklamasında şunları söyledi.
İlimizin bu hibelerden mümkün olduğunca fazla yararlanması gerektiğini düşünüyorum.
Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Katırcıoğlu; İş dünyası temsilcileri olarak Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından sağlanan Kırsal Kalkınma Yatırım desteklerini önemsiyor ve İlimizin bu hibelerden mümkün olduğunca fazla yararlanması gerektiğini düşünüyorum.
Niğde’nin tarımsal üretimi ve tarımsal ürünlerin işlenmesine yönelik faaliyetler bakımından büyük bir potansiyeli bulunmaktadır.
Kırsal Kalkınma Yatırımların desteklenmesi ile ilgili açıklanmış olan Ekonomik Yatırım konularında ve Kırsal Ekonomik Altyapı Yatırım Konularından çiftçilerin, kooperatif ve üretici birlikleri ile şartları sağlayan zanaatkar ve firmaların daha çok faydalanması adına Potansiyel başvuru sahiplerinin, son başvuru tarihi 30 Eylül 2019 olan Kırsal Kalkınma Yatırım desteklerine müracaat için Niğde İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile irtibata geçmelidir. Dedi
Program, Niğde İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Kırsal Kalkınma Şube Müdür V. Fürüzan Kunt tarafından katılımcılara Tarım ve Orman Bakanlığının 13. Etabını açıkladığı ve resmi gazetede yayımlanan tebliğ üzerine tarıma dayalı kırsal kalkınma yatırımının desteklenmesi programı çerçevesinde sunulan %50 hibe destekleri, başvuru şartları ve dikkat edilmesi gereken önemli huşuları anlatmasının ardından soru cevap bölümü ile son buldu

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu

seks shop | seks shop | seks shop | istanbul seks shop | istanbul seks shop | istanbul sex shop | sex toys istanbul