Advert
Advert

Başkan Akdoğan, Bugüm Kanal 68’in konuğu olacak

Başkan Akdoğan’ın Niğde Belediyesi’nin faaliyetleri hakkında da bilgi verdiği program, bugün saat 18.00’de Kanal 68 ekranlarında yayınlanacak.

Başkan Akdoğan, Bugüm Kanal 68’in konuğu olacak
Başkan Akdoğan, Bugüm Kanal 68’in konuğu olacak Hamza TAV
Bu içerik 730 kez okundu.

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, çekimi tarihi Bedesten’de yapılan, “Ayşegül Aslan ile Sohbet Tadında” adlı programa konuk oldu ve merak edilenleri yanıtladı. Başkan Akdoğan’ın Niğde Belediyesi’nin faaliyetleri hakkında da bilgi verdiği program, bugün saat 18.00’de Kanal 68 ekranlarında yayınlanacak.

Kanal 68 ekranlarında her hafta yayınlanan Ayşegül Aslan’ın sunuculuğunu yaptığı “Ayşegül Aslan ile Sohbet Tadında”  programının bu haftaki konuğu Belediye Başkanı Faruk Akdoğan oldu. Programda Niğde'ye dair soruları cevaplayan Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, hizmete sunduğu projelerin yanı sıra kente kazandırılacak yatırımlardan bahsetti. Tarihi Bedesten’de gerçekleştirilen programa vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Başkan Akdoğan vatandaşlardan gelen her soruya içtenlikle yanıt verdi.

Belediye Başkanı Faruk Akdoğan’ın, Niğde Belediyesi’nin hizmetlerini değerlendirdiği programa onlarca vatandaş da seyirci olarak katıldı.

KANAL FREKANSLARI

Belediye Başkanı Akdoğan’ın konuk olduğu ‘’Ayşegül Aslan ile Sohbet Tadında’’ programı TÜRKSAT 3A Yeni Frekans:11650, Polarizasyon: Vertical(Dikey), Symbol Rate: 13600 FEC:2/3 frekanslarından izlenebilecek.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
15 TEMMUZ ANISINA...
15 TEMMUZ ANISINA...