Hizmet için bu göreve talip olduk

Hizmet için bu göreve talip olduk
Hizmet için bu göreve talip olduk Tuncay Aytaş
Bu içerik 232 kez okundu.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, hizmet etmek için geldiğini ve bu iştiharda devam edeceğini dile getirdi.
Özdemir, seçim sürecinde dağıttıkları el kitapçığındaki projelerle ilgili gelinen noktaları basın mensuplarına değerlendirdi. Özdemir, kitapçığın ilk başında olan ve her zaman öncelik verdikleri ‘şeffaf belediyecilik’ anlaşılışını sürdürdüklerini, vatandaşların görüşünü gözetmeksizin herkese hizmet ettiklerini ve edeceklerini dile getirdi.
TEK TUŞLA MECLİSTESİNİZ
Başkan Özdemir, göreve geldiklerinde ilk icraat olarak Meclis Tv’yi kurduklarını ve vatandaşın tek bir tuşla meclisi takip edebildiklerini ifade etti. Özdemir, ‘’Belediyemiz sitesine girerek tek tuşla belediye meclisimizi canlı olarak takip edebilirsiniz. Tüm oturumlarımızı canlı olarak halkımıza sunuyoruz. Bunu Türkiye’de uygulayan ilk belediyeyiz. Yapılacak olan ihalelerimiz içinde canlı yayın çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımız şeffaf belediyeciliği hissedecekler’’ dedi.
MERKEZ MİLLET BAHÇESİ BAŞLIYOR
Eski rektörlük binası ile Hüdavent Hatun’u kapsayan merkez millet bahçesi için çalışmalara başlandığını ifade eden Özdemir, valiliğin eski hastane tarafına taşınılacağını, ihalenin TOKİ’ye verileceğini belirtti. Belediye başkanı, valilik binasının ardından diğer idari binalarında en kısa zamanda taşınarak projenin başlatılacağını ifade etti.
MERKEZE 15 TEMMUZ ANITI
Proje kitapçığında yer alan ve kaderini Ömer Halisdemir’in değiştirdiği 15 Temmuz darbe girişiminin zafer anıtının da proje çizimlerinin devam ettiğini belirten Özdemir, proje bitiminin ardından anıtın belediyenin önünde halka sunulacağını belirtti.
BÜYÜK BİR HEYECANLA BEKLİYORLAR
Millet bahçesi anlamında kentin merkezine yapılacak olan projede birçok kurum ve kuruluş yerlerinde değişiklik olmasının yanı sıra üniversite birimlerinin bazıları da bu yerleşkede bulunuyor. Bununla ilgili birçok hayırseverin yeni okul binaları yaptıracağını ifade eden Özdemir, ‘’Meslek Yüksek Okuluna yer ayarlıyoruz. Yine şehir merkezinde bir yer vereceğimiz binaları Niğdeli hayırseverlerimiz yapacak. Kendileri bu projeyi büyük bir heyecanla bekliyorlar.’’ dedi.
 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu

seks shop | seks shop | seks shop | istanbul seks shop | istanbul seks shop | istanbul sex shop | sex toys istanbul