Advert
Advert

Bakan Arslan: Ankara-Gölbaşı-Niğde Otoyolu'nun tekliflerini alıyoruz

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yaptığı açıklamada, '14 Nisan'da Ankara-Gölbaşı-Niğde Otoyolu'nun tekliflerini alıyoruz. Arslan, yeni sistemde yürütme ve yasamanın birbirinden ayrılacağını da söyledi.

Bakan Arslan: Ankara-Gölbaşı-Niğde Otoyolu'nun tekliflerini alıyoruz
Bakan Arslan: Ankara-Gölbaşı-Niğde Otoyolu'nun tekliflerini alıyoruz Hamza TAV
Bu içerik 584 kez okundu.
Reklam

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yaptığı açıklamada, '14  Nisan'da Ankara-Gölbaşı-Niğde Otoyolu'nun tekliflerini alıyoruz.  Arslan, yeni sistemde yürütme ve yasamanın birbirinden ayrılacağını da söyledi. 

Bakan Arslan; yeni Cumhurbaşkanlığı sisteminde yürütme ve yasamanın birbirinden ayrılacğını belirttiği konuşmasında, 'Kanun teklifini de milletvekili hazırlayacak, yasalaşmasını da milletvekili hazırlayacak. Ama gördük ki yargı bağımsız olur, tarafsız olmazsa, 17-25 Aralık'ta yaşadığımızı yaşarız, 15 Temmuz'da yaşadığımızı yaşarız. Bağımsız olan savcı veya hakim, FETÖ'nün taraftarı olur. Dolaysılıyla taraflı olur. O yüzden de taraf tuttuğu için bu millete zarar verir. Halbuki yargı hem bağımsız olsun, hem de tarafsız olsun ki kimsenin tarafını tutmasın. Yeni sistemde yürütme ve yasama birbirinden ayrılacak' diye konuştu.
 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
Aydın Akbaş Niğde’ye veda etti
15 TEMMUZ ANISINA...
15 TEMMUZ ANISINA...