Niğde’ye gümüş madalya

Niğde’ye gümüş madalya
Niğde’ye gümüş madalya Tuncay Aytaş
Bu içerik 158 kez okundu.

Ankara’da düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Uluslararası Avrasya Açık Wushu Kung-fu Kupasında milli takım adına yarışan Ramazan Baştürk zorlu eleme müsabakalarını geçerek finale yükseldi. Final müsabakasında rakibine yenilerek ikinci oldu.
30 Temmuz 4 Ağustos tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Uluslararası Avrasya Açık Wushu Kung-fu Kupasında milli takım adına yarışan Ramazan Baştürk, zorlu eleme müsabakalarını geçerek finale yükseldi.  Maça gitmeden yaşadığı sakatlıklar tekrar edince final müsabakasında rakibiyle dişe diş mücadele etmesine rağmen final maçını az bir farkla kaybederek ikinci oldu. Niğde’ye ve ülkemize gümüş madalya getirdi Antrenmanlarını yiğit spor kulübünde Yusuf Güler eşliğinde Kickboks Muay thai branşında devam ettiren milli sporcu Baştürk, önümüzdeki müsabakalarda çok daha iyi çalışıp şampiyonluk getireceğinin sözünü verdi.
Antrenör Yusuf Güler ‘’Sporcu kimliğimizle ilimize getirdiğimiz üst düzey başarılar ve uluslararası derecelerle Niğde’mizi en iyi şekilde temsil ettik. Bundan sonra bize emanet edilen çocukları en iyi şekilde çalıştırıp ilimize ve ülkemize çok iyi sporcular yetiştireceğiz. Antrenör olarak da en iyi şekilde hizmet edeceğim. Bizlere destekleyen Yiğit Spor Kulübü Başkanı İbrahim Yiğit, Niğde Belediye Başkanımız Emrah Özdemir ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde yeni göreve başlayan İlker Ötgünlü’ye teşekkürler ederiz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Metruk Yapılara Polis Denetimi
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu
Vali Şimşek Sevgi Çocuklarının Konuğu Oldu

seks shop | seks shop | seks shop | istanbul seks shop | istanbul seks shop | istanbul sex shop | sex toys istanbul