Advert
Advert

Vali Peynircioğlu’nun İlçe Ziyaretleri Devam Ediyor

Vali Peynircioğlu’nun İlçe Ziyaretleri Devam Ediyor
Vali Peynircioğlu’nun İlçe Ziyaretleri Devam Ediyor
Bu içerik 544 kez okundu.

 

 

Niğde Valisi Ertan Peynircioğlu Çiftlik İlçesine bağlı Azatlı, Bozköy ve Divarlı Beldelerini ziyaret ederek belde sakinlerinin sorun, talep ve önerilerini dinledi.

Devlet-Vatandaş buluşmaları kapsamında Çiftlik İlçesine bağlı beldeleri ziyaret eden Vali Peynircioğlu’na,İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris Tataroğlu,İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt,İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna,Kurum Müdürleri ile İl Genel Meclis Üyeleri eşlik etti.

Gerçekleştirilen Ziyaretlerde Vali Peynircioğlu’nu Çiftlik Kaymakam V. Çağlar Partal,Çiftlik Belediye Başkanı Serkan Güzel,Azatlı Belde Belediye Başkanı Şahin Polat,Bozköy Belde Belediye Başkanı Yalçın Tekeli ve Divarlı Belde Belediye Başkanı Mustafa Balcan ile çok sayıda Vatandaş karşıladı.

Belde sakinleri ile gerçekleştirilen toplantılar öncesi Kasabalarda Belediye Başkanlarını makamlarında ziyaret ederek beldelerin nüfusu, sosyoekonomik ve kültürel durumu ile Belediyelerin beldelerde yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Belde sakinlerinin sorun, görüş ve önerilerini dile getirdikleri toplantıda konuşan Vali Peynircioğlu, “ Toplantılarımızın amacı, siz kıymetli Vatandaşlarımızın yaşadıkları sıkıntıları birebir, yerinde dinleyip ilgili Kurum Müdürlerimizle birlikte bu sıkıntılara çare olabilmek ve çözüm bulabilmektir.” dedi.

“Bizler, ‘İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın’ anlayışını benimseyerek çalışıp, hizmet edeceğiz.” diye sözlerine devam eden Vali Peynircioğlu, dile getirilen sorunların çözümü ve taleplerin yerine getirilmesi hususunda gereken tüm çalışmaların yapılacağını ve takipçisi olacağını ifade etti.

Toplantı sonunda Vali Peynircioğlu,belde sakinlerince paylaşılan sorunların kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulması için ilgili Kurum Müdürlerine talimat verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti’de  istifa
İYİ Parti’de istifa
İnce’den “ince” vaatler
İnce’den “ince” vaatler